Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek korai még 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai még 15 évesen fiúkkal randizni vagy szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon hülye kérdés,de érdekelne mi a véleményetek.Mert valaki azt mondja,hogy korai valaki meg azt mondja,hogy "a szerelemnek nincsenek határai".

2015. dec. 31. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nope

az egész kérdésnek a szerelmes része a hülyeség. azt nem te irányítod. én már oviban is szerelmes voltam és össze is jöttünk olyan baba módon xD

2015. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem teljesen normális megnyugodhatsz :)

írsz? 16/f

2015. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Randizni nem az, hogy korai, csak értelmetlen, szerelembe esni meg nem, mert azt nem te döntöd el, hogy mikor legyen.
2015. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem korai,az utóbbi pedig előbb is lehet,de ez nem rajtad múlik.:)
2015. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életkor abban a tekintetben faktor, hogy a kortársaid sem tudják, hogyan kéne szocializálódni, ezáltal könnyebben manipulálhatnak, használhatnak ki másokat, hamarabb változnak (és nem feltétlenül jó irányba), gyakrabban kerülnek önellentmondásokba, és könnyebben feletkeznek meg azokról akik addig jók voltak hozzájuk. És ha idősebb emberekkel találkozol, bizony gyakran megesik, hogy hajlamosak egy tizenöt évest (bármennyire is érett) kevésbé tartani embernek. Ezt saját tapasztalatból mondom. :D 15/F
2015. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!