Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt80 motrom fel szeretn...

Yamaha dt80 motrom fel szeretném motor ikusan ujitani csak egy kis akadályba ütköztem nem tudom le venni a gyujtást a csavartól már meg szabaditotam de nem akar le jönni valami fogó kel hozá vagy annak le kel jönnie valami tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyújtás alatt a lendkereket érted? Rendszerint célszerszám kell hozzá. Meg lehet venni az adott típushoz/lendkerék mérethez, vagy a megfelelő méretek alapján le lehet gyártatni esztergályossal.


De biztos, hogy bele akarsz vágni? Nem kellene a megbontás előtt még egy kicsit olvasgatni a motorok javításáról? Sokkal olcsóbb, ha előre tudod mit akarsz csinálni és nem teszel kárt a blokkban vagy a hozzá tartozó szerelvényekben.

Nekem elhiheted, 12-13 éve foglalkozom kétüteműekkel.

2015. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget már ha bele keztem akkor meg csinálom ere szokták mondni hogy a hibáibu tanul az ember
2015. okt. 11. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha. Aztán majd ha hegeszteni vagy síkolni kell a blokkfeleket, mert bekalapáltad közéjük a csavarhúzót, akkor meg jössz megkérdezni, hogy nincs-e olcsóbb megoldás. :)


Szép dolog az önbizalom, de a túl sok abból se jó.

2015. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
Ezzel az erővel kapjál bele a harangöntésbe, esetleg próbálkozz az üvegfúvással. Hiszen minden megtanulható, azt is csak emberek csinálják. Holnap talán egy vakbélműtétet is bevállalsz? :)
2015. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
AKÁR!!!!!!!!
2015. okt. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!