Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal, akinek nincsen melle, ellenben az arca szép és a lábai sem rondák?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem hisz nekem, hiába mondom, hogy találni fog valakit és gondoltam megkérdezem ti mit mondotok. Mennyire számít nektek, hogy a barátnőtöknek mekkora a melle?

Köszi előre is a válaszokat:)

16L



2016. jan. 5. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

minden esélye megvan

nekem tetszene, persze ha az arc és az alak is az esetem

2016. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az őszinte válaszokat!:)

Talán most általatok megnöveltem kicsit az önbizalmát:)

2016. jan. 6. 07:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy mell a gyengém, azt imádom. Szóval én nem.
2016. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szívesen megismerném
2016. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

eléggé.

ne legyenek nagy mellei.

2016. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Külső tulajdonságok közül az egyik, ha nem a legfontosabb szerintem, hogy egy lánynak nagy és lehetőleg igazi mellei legyenek. Én így vagyok vele, szóval nem.
2016. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Scav ***** válasza:
100%
Kis mell párti vagyok, de ahhoz arányosan kis csaj is legyen. Ne magasságra, alkatra legyen vékony. Vagy sportos.
2016. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok mell centrikus. De inkább a nagy taszít. Valahogy nem jön be.

Alapból a vékony testalkat tetszik, illetve kicsi/közepes mell, de semmikép nem nagy.

Bár azt eldönteni, hogy mi számít szép arcnak és lábnak... főleg írás alapján... képtelenség.

Lehet, ami nekem tetszik láb sokak szerint túl vékony. Vagy az általam szépnek talált arc másnak csak átlagos, esetleg csúnya. A szépség relatív.

De tegyük fel a lába és arca pont olyan, ami nekem szép, akkor nálam tökéletes :) És a felsoroltak közül egyik sem negatív.

2016. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
bármikor! a kis mellek sokkal szebbek!
2016. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!