Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyunk együtt,és mára már feltűnt,a sok "véletlen"sebe.

Eleinte még el is hittem,hogy elvágta késsel a kezét,vagy megégette véletlenül,de mostanság egyre több van,és olyan helyen,ahol nem hiszem,hogy tényleg véletlen sérülés érte.

Tegnap az oldalán láttam vagdosásokat,és hiába kérdezgettem,hogy hogy csinálta vagy,hogy hogy

szerezte,nem válaszolt,csak annyiban hagyta.

Tényleg aggódom érte,de ameddig nekem sem mondja el,hogy miért csinálja,nem tudom,hogy segíthetnék.

A szüleivel nem vagyok olyan kapcsolatban,barátait meg nem is tekinti annak,nekik pedig nem tudok szólni.



2016. jan. 6. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd fel neki a témát hogy hogy szerezte és mondd neki hogy veled bármit megbeszélhet, akármilyen gondja van, nem fogod elmondani senkinek és hogy csak segíteni szeretnél rajta. Ne hagy neki hogy vagdossa magát, de csak finoman mondd neki, nehogy esetleg valami nagyobb baj történjen. Remélem segítettem. 20/F
2016. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele, miért csinálja és segíts neki a problémák megoldásában
2016. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyet értek az elsővel.Ja és ápold a lelki világát.De nagyoon! :) 16/L
2016. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!