Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Már egy éve párkapcsolatban élek a barátnőmmel.Tudni kell róla hogy nehéz természet.Hisztis,akaratos,néha önző.

De emellett viszont a másik oldalról nagyon szerethető,ő is viszont szerető,gondoskodó odaadó.

A problémám igazándiból abból adódik,hogy azt érzem,hogy 1 év után kihalt a láng,nincs meg a feltétlen szeretet iránta,illetve már nem gondolom azt,hogy "igen ő életem választottja és a feleségem lesz".A gondolat,hogy szakítsak vele,az ok abban nyilvánul meg,hogy úgy érzem,hogy nem építő jellegű a kapcsolatunk.Nagyon erős iskolába járok,ő nem annyira emiatt sok a konfliktus a tanulás miatt(miért tanulok annyit elhanyagolom,legyek vele többet stb.)

A kapcsolatunkban eleinte én voltam az odaadóbb az önfeláldozóbb aki inkább bocsánatot kért csak hogy ne legyen vita stb.Ez mára megfordult,ahogy azt érezte,hogy már nem ugyan az vagyok aki voltam,azóta inkább ő az aki én voltam régen.Másfelől azt érzem,hogy egyedülállóságra van szükségem,jobban koncentrálhassak az iskolára,barátokra és saját magamra.Alapvető hátrányom a kapcsolat mellett az idő.Semmire nincs időm.Tanulás barátnő alvás.

A másik oldalról viszont félek,ha szakitok vele utána rossz lesz.Szendvedni fogok.Végülis nagyon sok emlékünk van és borzalmas nehéz az elszakadás,hiszen nagyon sokat tanultam a kapcsolattól,tőle.Félek,hogy rosszul döntök és késő lesz.Gondolkoztam,hogy elmenjek egy pszichológushoz véleményt kérni,de úgy érzem ezt ezen az oldalon megvalósítom illetve nekem kell ezen átesnem,magamnak kell meghoznom a döntést.Mit tegyek ?

Szeretem is meg nem is.Elhagynám is meg nem is.

16/f



2015. dec. 2. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én szerintem szakítanék. 16 évesen még túl fiatal vagy hogy egy ilyen mindkét fél számára hátrányos kapcsolatban legyél, nem erről kellene hogy szóljon az életed, gyerek vagy még.
2015. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


En meg a szakitas elott megbeszelnem ezt a lannyal.hogy hogy erzel iranta.mi valtozott meg az osszejoveteletek ota.illetve.hogy ugy erzed.nincs idod magadra.a hobbijaidra.szabaidodre.

Ha szeret teged.meg fogja erteni.hogy magadra is szeretnel idot szanni.nem csak ra es a tanulasra.

Szerintem erdemes lenne megprobalnod a pszichologust.hatha ra tud vezetni.hogy szereted-e meg a baratnodet.vagy mar nem


17/L

2015. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu szerintem szakitsatok tul giatal vagy meeg es meg annyi idod van ............ Amiket itt elmondtal helyrehozni mar nem lehet.............. :D 16/l
2015. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyvet írhatnál a nőkről. :D
2015. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek másodikkal. Az őszinte beszélgetés sok mindenre rá tud döbbenteni. És még helyrehozható, ha mindkét fél kompromisszumkész. Mindenesetre te ismered at érzéseid, dönts ahogy jónak látod. De én megbeszélném. 18/l
2015. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!