Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jobb, ha tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb, ha tovább lépjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki megtetszett. És úgy tudtam neki is én. De mikor elmegyünk egymás mellett rám néz egy pillanatra, aztán elnéz, és úgy csinál mintha nem látna.. Nem történik semmi.. Csak látásból ismerjük egymást.. Próbáltam egyszer-kétszer kezdeményezni, és.. Azóta is milyen sok minden változott..! :D (irónia)

2016. jan. 7. 19:52
 1/4 Egyenes út ***** válasza:
Ne lépj tovább!Küzdj érte,mert megéri.:)17/F
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy próbáltál kezdeményezni?
2016. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1#Én nem lépnék tovább, csak nem vagyok benne biztos, h megéri-e ezt folytatni.. Hiszen ha ő nem vesz engem komolyan, vagy ő nem gondolja komolyan, nem tetszem neki annyira akkor már Mind1.. Ez nem fog változni.. 2# lelikeoltam a képét, meg egyszer ráköszöntem, mosolyogtam rá és "bámultam" és egyszer lestírőltem, meg mikor a haverommal beszélgetett odamentem hozzájuk.. Ő rám sem nézett és mintha ott sem lettem volna Elment.. Ezzel én most mit tudok kezdeni? Vagy mit jelent?
2016. jan. 7. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan mint én. Egyszerre szerelmes beléd és csak rád tud gondolni, de ugyanakkor nem mer barátkozni,kapcsolatba kezdeni valamiért. Ezért van az hogy rád néz aztán elnéz. Mondjuk ha a lány már odajönne beszélgetni akkor nem mennék el, de az úgysem fog megtörténni :D
2016. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!