Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most őszintén, nektek, tinilán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, nektek, tinilányoknak mennyire számít a külső egy fiúnál?

Figyelt kérdés
12 és 17 évesekre vagyok kíváncsi, kérlek írjatok kort is :) ne féljetek a mínuszoktól, őszintén válaszoljatok :D
2016. jan. 9. 14:05
1 2 3
 1/21 NeymarjrLau ***** válasza:
91%
Nekem fontos a külső, nyílván a belső fontosabb, de egyszerűen kell a külső is. Na ezt jól leírtam:D 14L
2016. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
kb 80% a külső?
2016. jan. 9. 14:11
 3/21 NeymarjrLau ***** válasza:
92%
Inkább 70%. De ugyanakkor ha valaki jól néz ki, de iszonyat buta vagy bunkó a stílusa, akkor szintén nem jön be.
2016. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a külső csak annyira számít, hogy valami megfogjon az arcában, pl. a szeme :) A testalkatot nézve nekem mindegy, hogy izmos-e vagy sem csak lehetőleg ne legyen túlsúlyos. Belsőre legyen, kedves, intellingens, megbízható,inkább visszahúzódó típus és csendesebb. Ha valaki ezek mellé még titokzatos is és művészlélek akkor nagy valószínűséggel eltalál Amor nyila. :D
2016. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
utolsó: gondolom te is visszahúzódó lány vagy :) hány éves vagy?
2016. jan. 9. 14:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok. :)
2016. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a belső fontosabb,de ha külsőre nem tetszik annyira,akkor azt hiszem nem vonzódnék hozzá,így nem is jönnék vele össze,hisz nem tartana sokáig :(
2016. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak az számít,hogy egészséges legyen és ápolt.Lehetőleg ne legyen swag/páva/yolo stb.Tűnjön ki a tömegből.Nekem 50-50 % az arány.Ha pl. jól néz ki,de bunkó,akkor nincs esélye,de ha pl. külsőre először annyira nem jön be,de meg vannak benne a minimumok(lásd az elején) és egy hullámhosszon vagyunk,akkor adok neki esélyt.Ha mind a kettő meg van,akkor nyert ügye van a srácnak.
2016. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne legyen dagatt es puhany, azert fontos a kulso h vhogy kitunjon a tomegbol. De ha egy bunko v egy okostojas akkor nezhet ki jol nem erdekel...
2016. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy mindenképpen számít a külső is :) Én voltam már szerelmes olyan fiúba, akit mindig átlagosnak tartottam( a barátnőim rondának :P), de amikor szerettem abban a 2-3 évben valahogy ő volt a legszebb. Most, hogy kiszerettem belőle megint tök átlagosnak gondolom :D Szerintem mindenkinek van mindenkiről egy úm. első benyomása, hogy "na, igen, ez tetszik" ,vagy "olyan átlagos", vagy "fú deronda". Ha valakiről az első benyomásod a "fú deronda" ,akkor lehet bármilyen kedves, bármilyen okos, segítőkész az illető, soha az életbe nem fogsz szerelmet érezni iránta. Ha az "átlagos" vagy a "tetszik" kategóriában van, akkor esélyes, hogy szerelem legyen belőle, ha jobban megismered :) :) 14/l
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!