Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? Külső/belső tulajdonságok, mik az amik nagyon fontosak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

aranyos arc, szép mosoly,haj mindegy, nagy mellek( nem az a döntő de azért nem is hátrány:D), valamennyire formas fenék.

belso: mind1, csak ne legyen idegesítő h*lye p*csa.

2015. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Lol ezert vagyok en eljegyezve a league of legendsel :'DD
2015. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat szeretem akik szépek és nem tudják magukról!
2015. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső:max 170centi minimum 150 maj mindegy szemszín is mindegy de a barna előnyben vékony esetemben nekem a deszkák még jobban is tetszenek mint a bögyösek legyen szép/aranyos arca (mondjuk ez szubjektív kinek mi a szép) és legyen ápolt.

Belső: Kedves, aranyos, okos(Nem egy Einstein de azért legyen valamennyi sütni valója, értelmes legyen) Kulturált (Nem böfög/fingik nem káromkodás minden 3-4.szava) Kicsit bújós Kicsit nagyon :D Jót lehessen vele beszélgetni de azért ne legyen az a minden lében kanál és mindenről egyfolytában be nem áll a szája. Legyen nyugis ne az a parti őrült Minden hétvégén bebaszunk kategória.

2015. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!