Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Nemtudom mi legyen.Én nagyon szeretem a barátomat,de van egy kis probléma.Távkapcsolatban élünk,(1órára lakunk egymástól)és mostanában azt csinálja,hogy minden happy,aztán egyszer csak gondol egyet,és 2 hétig vissza se ír.Közben tudom hogy fent van,mert posztolgat,meg likeol,kommentel,valahogy mindenkire van ideje,csak a barátnőjére nincs.Ezt most játssza el másodszor,és nemtudom mi legyen.Úgy érzem nincs szükségem arra,hogy valaki folyton hülyének

nézzen,de közben szeretem.Szakítanom kéne vele?(azt ne írjátok,hogy beszéljem meg vele,mert az előző ilyen esetnél már megpróbáltam megbeszélni vele,bocsánatot kért,és ennek ellenére megint..)



2016. jan. 9. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
lehet h igy nem non van téma amirol beszeljen veled v online nem látja értelmét
2016. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pffff... az en barátnőm 12 órára lakik tőlem és mindig képes visszaírni. Valami van ott a háttérben szerintem.
2016. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már párkapcsolatban vagytok, lehet hogy 1 órára laktok egymástól, de azért illik minden nap beszélni, és foglalkozni veled. Most már mindenhol fent lehet tartani a kapcsolatot, szóval nincs már rá ok hogy ne írjon vissza nem hogy 2 HÉTIG! Írd meg neki, és nagyon határozottan magyarázd el neki hogy ez bánt téged, és hogy ti elvileg kapcsolatban vagytok, megérdemled hogy foglalkozzon veled, ez nagyon alap dolog. Ha még egyszer elkezdi utána ezt csinálni, véglegesen penderítsd ki. Adj neki még egy utolsó esélyt, mert azért még elhamarkodni se kell a szakítást, lehet hogy van valami gondja, azért ilyen passzív. 17/f
2016. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1óra az lof@ sz. Szálj buszra,vonatra,lóra és menny oda és.kérdezd meg,hogy farokért nem képes visszaírni?

ha hebeg habog keress normális pasit.


Ui.persze van olyan hogy az ember nem akar beszélgetni a barát(nő) jével.

de akkor sem 2hétig,pláne nem komment nélkül Pl. :-bocs nincs kedvem dumcsizni.

2016. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Szakítottunk.
2016. jan. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!