Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbánthattam? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánthattam? Teljesen tanácstalan vagyok, tudom, hogy én rontottam el, de hogy hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés
Barátomnak nem akartam megmutatni egy üzenetet, amit legjobb barátnőmnek megmutattam. Egy kicsit megsértődött, de aztán megbékélt... Viszont nem köszöntünk el rendesen, azóta nem válaszol az üzeneteimre. Pedig úgy volt, hogy ma még találkozunk.

2016. jan. 10. 11:10
 1/5 NeymarjrLau ***** válasza:
Hát ha ezen megharagszik, úgy kell neki, én megmondanám neki,hogy ne hisztizzen.
2016. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is irta, ha ennyiért megsértődik, akkor ugy kel neki
2016. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azt feltételezi, egy sráctól kaptad, akivel kavarsz... biztos megbántottad és most magában vergődik
2016. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem bízik meg benned, akkor miért is vagytok együtt? Viszont ha nincs titkolni valód előtte, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy kivel beszéltél és kb mi az a téma, amiről ép szó volt. Ha meg nem törődik veled, az már nem nagyon lesz sokáig tartó kapcsolat valószívűleg.
2016. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megoldódott a probléma.

2016. jan. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!