Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít, hogy a barátom sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy a barátom sok lánynak tetszik. Mit csinaljak, szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a baratom...meg os is engem....es meg rajtam kivul...nagyon sok lanynak tetszik..es engem idegesit...hgoy orkke korulote vadnak...es nem tudunk kettesben lenni..es ez ot is idegesiti...es en mar nem birom ezt.....modnjam meg neki hogy nagyon rosz ez igy nekem?,,,,vagy mit csinaljak...hgoy kopjanak le rola acsajok..mert o azt mondta hogy neki nem tetszik egyik se csak en tetszem neki es engem szerte.,....de engem akkaor iss idegesit.....:( jaj anyira rossz....
2008. aug. 6. 13:45
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Elhiszem,hogy idegesit.De szerintem mondd meg neki,hogy téged ez nagyon idegesit és legyen olyan szives és változtasson ezen.Mert ha őt is idegesiti akkor tud rajta változtatni,meg akar is.De ha nem akkor a helyedbe elgondolkoznék azon,hogy véletlenül nem-e élvezi azt az egészet.ÜÖljetek le és beszéljétek meg.Mert nem lesz jó vége.

2008. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen el kell magyarázni a csajoknak, hogy "húzzanak már el a közeletekből". Mondd meg a barátodnak, hogy ez neked nem tetszik, és tegyetek valamit ellene. Ő is el tudja kergetni a csajokat. Nem a szakítás a megoldás, hiszen a barátod szeret és te is szereted őt.
2008. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem ha tényleg szeret, akkor valóban nem érdekli a többi lány.

Ne szakíts vele!

Menjetek többet olyan helyre, ahol csak magatok vagytok. Sétálni, fagyizni vagy bármi. A többi lány majd előbb utóbb észreveszi, hogy teljesen fölösleges nekik hajtani.

A másik dolog: ne mutasd a többi lánynak, hogy ez téged bosszant, ez nekik lehet csak olaj a tűzre ;)

2008. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj oda a csajokhoz és küld el őket melegebb éghajlatra, esetleg tapadj rá a barátodra mikor látják, egymással foglalkozzatok, ne a csajokkal, rájuk ne is figyeljetek és előbb-utóbb lekopnak. De emiatt ne szakítsatok.
2008. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymast, akkor semmi ertelme annak, hogy szakitsatok. Ha bizol benne, akkor tudod, hogy nem csal meg es ez fontos. Ha zavar a sok csaj mindenkepp mondd meg a baratodnak es beszeljetek meg.

Amugy az en baratom is sok csajnak tetszik. :) Veled ellenben engem ez egyaltalan nem idegesit. En megbizok benne es elhiszem, hogy tenyleg csak en tetszek neki es szeret. Es buszke vagyok ra, hogy ilyen jo pasim van. :D Gondolj te is erre es legyel buszke ra. ;) Azert termeszetesen en is szeretem megmutatni a csajoknak, hogy szeretjuk egymast, esetleg szo szerint kimondatom a baratommal h 'szeretlek' mikor tudom, hogy halljak. Ez engem megnyugtat. Ezt te is kiprobalhatod, hatha segit a helyzeten. Ha nem, akkor sajnos marad a felsofas megvaltoztatasa... Tudom, ez pedig nem ugy megy, hogy csak eldontod es kesz... Remelem ez segiteni fog. :)

2008. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszolo vagyok:

Marad a felfogas megvaltoztatasa...


Bocsanat, de elirtam, es mikor visszaolvastam meg en sem tudtam mar, hogy mit akar az jelenteni, gondoltam kijavitom, mert eleg erthetetlen hiba lett... Bocsanat a hibaert es az offert foleg...

2008. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!