Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg? Általában jól sülnek el a dolgok, vagy nem érdemes belevágni?

2016. jan. 15. 16:02
 1/8 anonim válasza:
100%
Érdemes belevágni.Nekem is annak indult és összeköltözés lett belőle.6 éve együtt vagyunk.
2016. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatom van.

Még csak 2,5 hónapja, szóval átfogó véleményt nem tudok alkotni :D

De megpróbálni mindenképp érdemes. Mi jól megvagyunk :)

2016. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyeség nem tudom ajánlani...csak akkor ha az életedet is rábíznád a párodra ha a legkisebb kételyed is megvan akkor eszedbe ne jusson mert ami megtörténhet az meg is fog
2016. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom ,hogy semmiképp nem érdemes belevágni. Persze függ a távtól mert 50km nem vészes,de mikor 290-ről van szó az már elég necces,legalábbis 3,5óra utazást annyira nem éltem és 2hónap után szét is mentünk...:D
2016. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes belevágni.

Tudom hogy nem sok de volt egy 1,5 hónapos távkapcsolatom 230km volt a táv.Mi egy hónapja mentünk szét mert már nem bírtuk,nem tudtunk bízni egymásban sőt Ő rengeteget hazudott nekem és meg is csalt.De ha úgy érzed és olyan a fiú/lány akkor megpróbálhatjátok nektek hátha sikerül.Sok sikert!:)

2016. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy dologtól függ, mikor lesz rá lehetőség, h tartósan egy településen, vagy legalábbis nagyon közel éljetek egymáshoz. Ami a párkapcsolatokat megöli, az a kilátástalanság, várakozás. Nem tudja, mikor látja, utána mennyi időre fog eltűnni...


Tapasztalat: legjobb havermmal kijöttünk fél évre Németországba tamúlni, előtte egy hónappal talált magának barátnőt. A félév mindjárt letelik, csak karácsonykor találkoztak, de a tudat, h februártól együtt lehetnek összetartja őket.

2016. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmesek voltunk. Első szerelem volt, de csak 5 hónapig bírtuk idegekkel és anyagilag. Egy szép emlék marad :)
2016. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Működhet, de ahhoz abszolút bizalom kell és közös jövőkép. Látni kell a távkapcsolat végét ahhoz, hogy működtetni lehessen. Mint ahogy már előttem is írták, sokkal könnyebb kibírni úgy, hogy tudjátok pár hónap, esetleg 1-2 év (kinek mennyi) múlva már napi szinten is láthatjátok egymást. A távkapcsolat egy ideiglenes, átmeneti dolog, ami csakis akként működhet.
2016. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!