Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a távolság több, mint 500km. Működhet? Vélemények esetleg tapasztalatok?

Előre is köszi :)



2015. ápr. 2. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az már nagyon sok :s
2015. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kis szerelmet elfújja, a nagyot felerősíti?

Nekem nincs erről pozitív véleményem, de biztos vannak, akiknél működik.

2015. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 700 km volt.

1 évig tartott.

Csak az a baj, hogy még mindig halálosan szeretem. 4 hónapja szakítottunk.

2015. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlen időpocsékolás.
2015. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
500 km szerintem elég sok, kivéve ha meg tudjátok oldani a rendszeres találkozásokat, akkor tök mindegy mennyi.
2015. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon emberfüggő. Ha mindkét fél olyan, hogy jól elvannak külön-külön is, lefoglaljátok magatokat, és emellett persze teljesen hűségesek is vagytok akkor működhet.
2015. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nagyon sokat szenvedtem miattuk és nem ajánlanám senkinek. Ha nem tudtok gyakran találkozni, akkor elég nagy fájdalommal jár. Meg vacak az, mikor az ember kimarad a másik életéből ilyen szinten. De biztos megoldható, nekem viszont nem ment.
2015. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem működhet hosszabb távon, de azért vannak kivételes esetek is... :)
2015. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat persze,h semmi sem mukodik ha nincs akarat!Az en pasim tavaly majusban ment ki angliaba dolgozni ami 2500km!!Ra 8 honapra lattam mikor hazajott jaza karacsonykor,2 hetre.Most mar aprilis van..legkozelebb csak majusban jon haza a ballagasomra.18 eves fiatal csinos lany vagyok .. a pasim 33 eves ES MINDEN MUKODIK!!Nincs megcsalas sem hasonlok mi ezt komolyan gondoljuk!
2015. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róla, hogy soha, soha, soha és SOHA.


Még ha rendszeresen találkozgattok is, mondjuk minden (vagy minden második) hétvégén- nem. Akkor van értelme egyedül, ha belátható időn belül van remény a változásra. Mármint, mittudomén, max fél év után összeköltözhettek meg ilyesmi. Különben csak elpocsékolt idő.


Persze, vannak olyanok, akiknek összejön- személyesen is ismerek hasonló párt, ők a nyáron házasodtak össze, hogy előzőleg két évig csak havonta egyszer találkoztak. Nekik összejött. Most jól vannak, boldogok és nagyon helyes pár. De ha eleve távkapcsolatnak is indul, akkor még annyi értelme sincs, mint különben lenne. Nem, nem, nem, nem. Soha. Nagyon ellenzem. Nekem is volt részem benne. Nem úgy kezdődött, másfél évig, minden rózsaszín volt és puha vattafelhőkön úszott, aránylag gyakran találkoztunk, két hónap múlva szembesültem azzal, hogy amint elmentem tanulni egyetemre, kb egy hónap után talált már magának másik nőt. Velem párhuzamosan. Miközben én engedelmesen ültem minden péntek és szombat este (amikor nem mentem haza) a gép előtt, nem mentem sehova, nehogy ő féltékeny legyen. És ott nem volt egész 200 km. Szóval nagyon jól kell választani, nagyon jól kell tudni, nagyon bízni kell ahhoz, hogy ez működjön. Keveseknek jön össze, és nem csak a magam rossz tapasztalata miatt mondom ezt. Másokon is látom. A környezetemben ugye egy párnak összejött, sokan még próbálkoztak vele- eredménytelenül. De ahogy érzed. Lehet, hogy nektek még működhet is. Sok sikert hozzá!

2015. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!