Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a távkapcsolatokról ahol mindkét fél más országban lakik? Lehet tartós?

Figyelt kérdés

Személy szerint én nem nagyon hiszek benne. Egyrészt, mert neten sok állattal lehet találkozni. Másrészt mert nem tudhatjuk, hogy a másik fél igazat mond-e magáról, vagy tényleg magáról vannak-e képek stb.

Szerintem az egyáltalán nem párkapcsolat ahol csak ülnek a gép/mobil előtt és "na most kapcsolatban vagyunk, nagy szerelem"

Plusz ha nagyon messze élnek egymástól(és megint megemlítem, nem olyan távkapcsolatról beszélek, ahol mindketten Mo-n laknak), akkor elég nagy a valószínűsége, hogy sosem látják egymást.

Szóval én valahogy sosem tudom megérteni azokat az embereket, akik ebben hisznek. Csak elpazarolják az éveiket, ahelyett, hogy a való világban keresnének valakit. Nyilván találni is fognak, csak neten egyszerűbb. Nálam az a legfontosabb nyilván, hogy szeressük egymást, de az is fontos, akkor találkozzunk, amikor akarunk, nem pedig majd valamikor vagy soha.

Nekem van egy német ismerősöm, akinek mexikói barátja van, 3 éve ismerték meg egymást facebook-on, mindketten 14-15 körül voltak, és eddig egyszer találkoztak, tavaly nyáron. Én speciel ekkora távon semmiképp nem mennék bele. Főleg mert egy másik kontinensen él.


A lényeg a lényeg, csak érdekelni, hogy mások hogyan vélekednek erről a témáról.


2015. jún. 2. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátságnak tökéletes, de a kapcsolathoz tényleges kapcsolat is kellene... Meg ezeknek nagy jövője sincs, hacsak nem éppen azt tervezik, hogy odaköltöznek a másikhoz. Ami vakon megint csak elég felelőtlen.
2015. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit hogy 3 eve van egy ilyen kapcsolatom 3000km a tavolsag :)

18/L

2015. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem egymással
2015. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!