Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy egy kicsit több gyengédségre vágyom?

Figyelt kérdés
18 leszek nemsokára, a barátom 17. Fél éve vagyunk együtt, a szexben is vannak kisebb problémák, mert nem tudom élvezni, de nekem sokkal fontosabb lenne, hogy kicsivel több gyengédséget kapjak. Félek neki elmondani, nehogy önzőnek gondoljon. Sokat sírok és kudarcként élem meg hogy nem sikerül nem sikerül elérnem azt az érzést, hogy egy kicsit szeretettnek erzem magam. Önbizalomhiánnyal küzdök és lehet ez a legnagyobb baj...mit tegyek?
2016. jan. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő nmtom
2016. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele!
2016. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok akkor biztosan meg fogja érteni. Mindenképpen beszélned kell vele.

18/f

2016. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és végtelenül kedves, csak kicsit szex éhes. Első barátnője vagyok és próbálok vele megértő lenni. Csak héha szükségem lenne egy kis lelki támogatásra. De amúgy egy nagyon jó ember.
2016. jan. 16. 22:27
 5/5 anonim válasza:
Ha nekem ilyen kedves és enyire figyelmes barátnőm és elmondaná nekem mit érez és hogy mire vágyik csak még jobban szeretném de ha a barátodat csak a sex érdekli és közlöd vele hogy nem érzed jól magad annyira közban, valószínűleg még nem érezte olyan szarul magát a srác mint akkor.
2016. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!