Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki, úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom mindig azzal jön, hogy ő milyen ronda. Az az igazság, hogy tényleg nem olyan szép, de én nem a külsejébe szerettem bele, hanem a tulajdonságaiba.(és még mielőtt valaki írná, hogy persze a pénz miatt, nem. Egyáltalán nem gazdag és engem nem érdekel:))

szóval mit válaszoljak neki, de közbe ne bántsam meg?

18 éves.


2015. dec. 12. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-Én olyan ronda vagyok öööhöhöhöö....

-Jahh, eléggé, de én mégis itt vagyok melletted, szal' kuss legyen már az önsajnálatból, mert hupikékre rúgdoslak!


Nah, köbö így. :D Mellesleg nem hallottál még a kegyeshazugságról? Egyszerűen azt mondod neki, hogy nem az, aztán ennyi.

2015. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pliz..de nem akarok neki hazudni :'d
2015. dec. 12. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán így nem jönne ki annyira bántóan:

"Lehet,hogy nem te vagy a leghelyesebb fiú,aki a Földön él,de én így szeretlek. És lehet,hogy a külsőd nem tökéletes,de a belsőd annál inkább és én abba szerettem bele,nekem az fontosabb mint egy helyes pofi...Érted?:)"

2015. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem-nem! A kegyeshazugság egy másik dolog. Beletartozik a hazugságok családjába, de valójában nem az. Túl erős oda sorolni. Felesleges regényt mondanod neki, mint amit a 3-as írt, mert nem mész vele semmire. Inkább hagyjad, hadd mondja, egy idő után abbahagyja, vagy pedig kegyeshazugság, hogy nem az.
2015. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valakibe szerelmesek vagyunk, akkor a legszebbnek látjuk, akkor is, ha mások a legrondábbnak. Ha pedig nem vagy bele szerelmes, miért vagy vele?
2015. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

"Ha pedig nem vagy bele szerelmes, miért vagy vele?"


Ilyen hülye kérdést is régen látott az oldal.

2015. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki (persze egy kicsit szebben megfogalmazva),hogy ez ellen nem tehet semmit. Ezt dobta a gép és próbáljon beletörődni. És ne rontsa a belső a tulajdonságait azzal, hogy itt 'rinyál' neked.
2015. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!