Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16/L és 24/F kapcsolat mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L és 24/F kapcsolat mennyire működhet? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Lényegében 8 év korkülönbség nem tűnik olyan soknak, ha a fiatalabb fél elérte mondjuk a 20 éves kort. Tisztában vagyok vele, hogy ebben a korban ez azért lenne necces, mert sok olyan dolog áll még előttem, amit nem tapasztaltam még, ő pedig már túl van rajta(itt nem csak a szexualitásra gondolok). Annak ellenére, hogy érettebb vagyok a korombeliek többségénél ez konfliktusforrást jelenthet a kapcsolatban. Minekután 16 éves vagyok, és a felelősség a szüleimen van, megértem, hogy nem támogatják a kapcsolatot, fordított esetben nem hiszem, hogy repesnék az örömtől a helyükben. Abban azonban biztos vagyok, hogy ha tényleg megismernék, nem kezelnék egy pedofil félőrültként, aki ugyan miért nem a saját korosztályában keresgél. Megértem én, hogy meg akarnak védeni, és azt is megértem, hogy úgy gondolják, nem tudom megállapítani, mennyire lehet benne megbízni (ami nem is baj, 16 évesen honnan lenne ehhez elég tapasztalatom?), mégsem "esik jól", hogy a korát tudják csak róla, és ez alapján már el is ítélik... Lehet, hogy el vagyok tévedve, de egy 18 éves srác is ugyanúgy megsebezhetne lelkileg, mint egy 24 éves...

Van erre megoldás?



2016. jan. 17. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolat csak a szexről szólna a fiú szemszögéből, kérdés hogy neked így is jó-e. Hidd el 24 éves fiúnak nem az a "komoly" barátnő akinek szüleitől el kell kéredzkednie hogy elmehessen otthonról, meg aki este a matekleckét írja...
2016. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagy korkülömbség ,nem hinném,hogy müködhet
2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NeymarjrLau ***** válasza:
91%
Én is utálom, hogy mindig csak a kort nézik, az nem számít, hogy milyen a srác, idősebb, biztos csak le akar fektetni.. utálom az általánosítást. Szerintem működhetne nektek, csak sokkal nehezebben, ha a szüleid ennyire ellenzik.
2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de SOHA nem értettem ezt a dolgot, se a fiúk, se a lány részéről. Persze, ez a ti dolgotok, hogy ki kibe szerelmes, de vannak korodbeli fiúk is, akik érettebbek a korosztályodnál. Tudom most nem erről van szó, de a fiú részéről meg nem hiszem el hogy egy 24 éves mit kezdhet egy 16 éves kislánnyal, sajnálom de ez szerintem nagyon nagy különbség, mert ő már tényleg egy felnőtt ember és te meg még papíron se vagy az. 17 éves vagyok de egy 13 évesre rá se tudnék nézni ilyen szándékkal. A szüleid meg megérthetőek, mert ez azért nem 2 év hanem 4x annyi, és normális hogy féltik a lányukat, mert ez tényleg nem kis korkülönbség. Képzeld el ha 2-4 év múlva már gyereket szeretne... Mert nem kizárt, megeshet. Na de szerintem érted a pontomat, nem kell tovább taglalnom, hogy mi erről a véleményem, és nem is azt szeretném hogy rosszul érezd magad. Csak jobb ha külső szemmel is átlátod ezt az egész helyzetet. De ez csak az én véleményem, nem akarlak megsérteni. Remélem találsz megoldást erre a zűrös helyzetre, és sok sikert. Azt viszont tényleg ne felejtsd el hogy a korosztályunkban pedig, tényleg vannak érettebb gondolkodású emberek... én is annak vélem magamat pl. 17/f
2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Semmiképpen sem, ha egy 24 éves FÉRFI agyával gondolkodok (egyébként 23 vagyok):D akkor max röhögök egyet az egészen. Nekem 19 évesen volt 27 éves barátnőm, és 22 évesen egy 30 éves is:)elképesztő éretlen voltam a csajhoz képest, és csak dugásra "használtam" ennyire terjedt a tudásom. Viszont ez a példa sajnos rád is igaz lenne, mert semmiképp nem vennélek komolyan még akkor sem , ha minden arra engedne következtetni ,hogy komoly vagy "még csak 16 éves nem is élt még..egyáltalán azt se tudja hogyan működik a világ max azt gondolja mindegy egy párszor megdugom, és max azt mondja , hogy köcsög vagyok de akkor sem akarok tőle többet". Na szóval csak ennyi..szerintem ebben ne gondolkodj, mert a férfiak 90% ezt gondolja amit most leírtam.
2016. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez a 8 év sok...

Nem feltétlen azért, mert csak le akar fektetni, de gondolom, egy 24 éves felnőtt férfi nem akar túl sokat várni a szexszel, te meg még........csak 16 vagy. Mondjuk a korosztályodat elnézve azon sem csodálkoznék, ha te vetnéd rá magad...

2016. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg ebben a korban a 8 év.


Én 20 éves vagyok, nekem lenne a minimum a 16 éves barátnő, de szerintem még inkább alullőttem. Miról beszélgetek, nosztalgiázik egész nap h milyen volt neki a gimnázium, meg az érettségi? :D


Ne haragudj, de nem hiszem, hogy a szemében egy könnyű dugásnál több lennél. Te ogya vagy érte, mert érettebb,. felnézhetsz rá.

2016. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szintèn 16 voltam ès az "exem is 24 volt mikor megismerkedtünk. Mindenki azt hajtogatta, hogy ne bìzzak benne, àtver majd...termèszetesen senkire sem hallgattam :D Szèpen randizgattam vele stb, eltelt pár hónap ès finoman de èrthetően közölte, hogy ő szexre vàgyik ès ha nem kapja meg tovább lèp. Mit volt mit tenni, szerettem ès pár hét gondolkodás után úgydöntöttem rendben, megteszem a NAGY lèpèst :) miutàn megtörtènt az együttlèt, hol eltünt, hol felbukkant az èletemben ès előadta a hős szerelmest.....5 èv telt el se veled se nèlküled "kapcsolatban". Utòlag az is kiderült, hogy házas volt ès èn voltam a "kikapcsolòdás" szàmára :D Hàla az ègnek azóta már megtaláltam a szerelmet ès utólag visszagondolva viccesnek tűnik, hogy ennyire butácska voltam, de ennek köszönhetően sokat tanultam, ès boldog vagyok a fèrjemmel! Remèlem te nem kerülsz hasonlò helyzetbe :)
2016. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!