Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak, ha nem vagyok vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, ha nem vagyok vele boldog? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megbánt,utána sír,meg könyörög,hogy ne haragudjak...Állandóan virágot hoz nekem (akár a suliba is) ami persze nagyon jól esik SŐT! De tudom csak azért teszi mert lelkiismeret furdalása van..Érdemes egy kapcsolatban maradni ha nem vagy boldog? Nagyon ritkán jó vele. Ha beszélni akarok erről akkor besértődik ideges lesz veri a falat vagy velem kiabál ..(múltkor írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést)..De nem vagyok egy szépség ha vele szétmegyek soha nem lesz senkim..

2016. jan. 16. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem érzed magad boldognak vele az nagy baj de azért ajánlom hogy nézd végig mit tett érted és ha még mindig szakítani akarsz akkor beszelj vele erről es ha nem javul csak akkor tedd meg ha valami elromlik azt a buta ember kidobja az okos megjavitja :)
2016. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen logikus. Ha olyan ételt eszel, amitől nem boldog a beled, akkor rögtön mész fosni. Nem véletlenül! Ami nem jó nekünk, ahhoz ne ragaszkodj. Megmondod neki, hogy "Szia, ennyi volt! Szevasz!". Ha kiabálni kezd akkor rászólsz, hogy kuss legyen, mert veled így nem beszélhet és elmész szépen, majd találsz mást.


"De nem vagyok egy szépség ha vele szétmegyek soha nem lesz senkim.."


Ezt a bullshit önsajnálatszerű nyafogást hagyjuk, OK? OK! Köszönöm! Sok sikert! ;)

2016. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami nem jó nekünk, ahhoz nem ragaszkodunk/ami nem jó neked, ahhoz ne ragaszkodj!
2016. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmü
2016. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Szakíts, ennek semmi értelme.
2016. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy azt gondold, hogy nem lesz senkid!!! De az életedet ne rontsad el egy ilyen kapcsolattal. És minél tovább húzod a szakítást, annál nehezebb lesz ezzel a fiúval, mert látható, abból is, amit leírtál, hogy elég rossz természete lehet. De próbáld meg a szakítást, inkább olyanokat mondjál neki, hogy keressen nálad jobbat, akivel jobban összeillenek, mert veled nem. Aztán majd ha talál,akkor végre fellélegezhetsz, csak nehogy akkor meg neked hiányozzon, és vissza hívd. Maradt következetes!
2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 évesen "párkapcsolat"? Én meg a Dalai Láma vagyok!!
2016. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!