Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Agressziv velem a baratom!? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agressziv velem a baratom!? 16/L

Figyelt kérdés

Egyutt elunk elunk a baratommal, o 18 en 16. Dolgozik, bar csak jovo evtol teljes allasban. Anyukammal lakunk de ez abszout nem zavaro, szinte alig futunk vele ossze es kedvelik egymast nagyon. Egy eve vagyunk egyutt. Csinos, apolt, normalis lanynak tartom magam, bevallalos vagyok sok mindenben szeretem az uj dolgokat. Ugyanugy adok magamra mint a kapcsolat elejen, megis alig vagyunk egyutt, jobb esetben heti egy-ketszer de az mar nagy teljesitmenynek szamit. Kerdeztem mi a baj, de azt mondja faradt mert keson er haza munkabol es hogy neki nincs ilyen nagy etvagya ilyen teren. Ezt muszaj elfogadnom sajnos. De az utobbi idoben egyre agresszivabb, veszekedes kozben megszorongat vagy a csuklomat szoritja ami azert elegge tud fajni. Ijeszto es ilyenkor felek tole es ezt neki is mondtam. Probaltam beszelni vele hogy azert allitson magan mert elegem van ebbol, en vagyok a gyengebb, hogy jon o ahhoz hogy bantson. Igazabol szerintem nem is erdekli. Feltunt hogy alapvetoen a noket/lanyokat lekezeli, amikor meselem neki hogy a baratnomet mondjuk elverte a baratja, ravagja hogy biztos megerdemelte az a hulye k..rva. Nem is ismeri hogy mondhat ilyet? Mindenki mindig hulye k...rva, meg budos r...banc. Ram nem mondott ilyet, de akar ismeretlen emberekre is szokott. Normalis ez? Szeretem ot es nem tudom hogy tudnek javitani ezen, nem megvaltoztatni akarom mert azt ugy se tudnam, de valami tanacsot szivesen elfogadnek olyanoktol akik voltak hasonlo helyzetben! :)

Sokan tanacsoljak hogy szakitsak vele es keressek mast, de egy ev utan es ugy hogy egyutt elunk, ez nem olyan egyszeru es szeretnek inkabb mas megoldast talalni. (Megcsalni sem fogom, nem is jutna eszembe)


Koszonom a valaszokat elore is!!:) Uzenetbe is irhattok.


2016. jan. 21. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tényleg jobban jársz ha szakítasz vele ez később csak rosszabb lesz és nem hiszem hogy olyan emberrel akarsz együtt élni akitől félned kell hogy bármikor megverhet
2016. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szereted, de hogy o nem hat, ha valakit szeretunk bantjuk, meg 18 evesen miert veletek el? Ez elegge furcsa, de mondjuk en mar kittettem volna, ha hozzam er egy ujjal is.(bantasra gondolok.)

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) igyekszem megfogadni a tanacsokat. Azert el velunk mert a szuleim birjak, nagyon rendesnek tartjak es sokat aludt itt mivel nem a szuloivel elt amugy sem, es hat egyzaer csak ugy mond itt ragadt :) De ezzel sose volt baj idaig.
2016. jan. 21. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le nyugodtan, de ez nem normális! Biztos, hogy nem szeret téged és kihasználja, hogy erősebb, nem tiszteli a nőket. Nem normális. Tényleg szakítanod kéne vele. Elhiszem, hogy nehéz, de ha nem teszed meg, akkor egy év múlva jön a következő kérdésed, hogy most milyen rossz, mert ver, meg fenyeget és nem mersz szakítani vele. Úgyhogy most tedd még meg, mert ebben a kapcsolatban nincs jövő! Sajnálom.
2016. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miert pontoznalak le egy oszinte velemenyert?:) Koszonom a valaszod es ugy erzem hogy egy par hetet varok meg es gondolkodok, hiszen annyit megerdemel egy ev utan hogy normalisan leuljunk megbeszelni es ugy valjunk el.
2016. jan. 21. 19:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Suritett en téged megmondom őszintén hogy nem birlak de most nagy igazsagot írtál! Ment a zold! Es kérdező halgass is rá!
2016. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) mindenkinek ment a zold kez
2016. jan. 21. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:

egyet értek.én amúgysem jósolnék túl nagy jövőt a kapcsolatnak, nagyon fiatalom beleugrottál ebbe az összeköltözésbe. és ráadásul már 1 év után is írod,hogy nem az igazi, nem elég a szex+a gondolkodása sem tetszik(jogosan)+agresszív is lett. szerintem te is tudod,hogy mit kéne tenned.

16 éves vagy, lesz még barátod, fogsz még normális pasit találni. de szerintem kár így együtt maradnotok, amiket leírtál elég súlyos indokok!

2016. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jogos amit irsz:) koszonom, hasznos volt:) gondolkozok.

Nem tudom miert de van benne egy "felsz" hogy esetleg nem talalok magamnak baratot, vagy mi tortenik ha egyedul maradok..

2016. jan. 21. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Felsz? Egyedül? Emiatt ne bankodj! Lessz csak lehet várni fog kelleni de nem maradsz egyedül! Sot jobbat fogsz talalni! Boldog leszel meglatod ! ;)
2016. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!