Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom agresszív egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom agresszív egyre jobban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebben ki írtam, hogy állandóan üt a barátom, és anyukám folyton védi is őt..

Azt tanácsoltátok akkor, hogy dobjam azonnal ki. Egy férfinak semmi oka nem lehet megütni egy nőt..

de lehetetlen volt a szakítás...

most viszont már egyre rosszabb a helyzet.. mikor szakítani akartam anyám morgását halgattam te egy ritka hülye vagy.. nem vagy normális szégyenli hogy a lánya vagyok... ezt nem birtam ki szomorú voltam nem értettem miért baj én életem..de anyát nem érdekelte, ezért képtelen voltam a barátomnak mondani hogy jöjjön vissza.. lehetetlen elviselni anyát sokáig így.. azóta nem morog velem mióta itt van a barátom... de én belül érzelmi hulla lettem..

Nem értem anyám reakcióját.. Ha el akarok menni a barátnőmhöz morog csak akkor enged el szívesen ha a pasim is jön... mindig mondja "ilyen pasit még egyet nem találsz becsüld meg" .. nem értem anya mit lát.. üt , ordibál velem de még mindig ő a szent én meg az idiota...anya nagyon jól kijön vele mindent megbeszélnek egymással többet beszél vele anyám mint velem a saját gyerekével...

Állandóan a falba ütögeti a fejét a barátom, mindenen kiakad, magába beszél, magába mutogat.....ordibál velem, megüt ha vissza ütök akkor fut anyámhoz hogy a lányod milyen akkor én kapok hogy milyen vagyok..


17 éves vagyok nemsokára 18 és már legszívesebben elszöknék.. normális barátot akarok, nem anyám életét élni ő mondja mit csináljak..mintha csak irányitana... de nincs hova mennem ..

már elviselhetetlen minden most én vagyok bolond vagy az anyám és a barátom..


Köszönöm előre a válaszokat és hogy elolvassátok az én furcsa történetemet....


2015. febr. 8. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd már ki örökre. Anyád véleménye meg ne érdekeljen. Sőt fel is jelenthetnéd a srácot bántalmazásért. Amint lehet anyádat is hagyd ott. Még azt is elképzelhetőnek találom, hogy azok ketten kavarnak, téged meg csak box zsáknak használnak.
2015. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok agresszív, de kedvem lenne mindkettőt jól megagyalni, különösen a srácot.

Állj a sarkadra és mond meg anyádnak, hogy szálljon le rólad és ne élje az életedet helyetted, a srácot meg dobd ki, bár lefogadom beveti azt a közhelyes "adj még egy esélyt, meg tudok változni" szöveget, de ne kockáztasd meg, hogy visszaesik, hagyd ott azonnal.

2015. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mhhh ha nem kamu a kérdés akkor egyszerű a válasz szerintem

mert gondolom még suliba jársz, mert ha igen akkor csak

be iratkozól egy koleszba akár egy másik városba. Ha meg már melózol akkor egyszerűen elköltözől és külőn életet kezdessz.

Persze ez függ a fizetéstől is de lakótársakkal egyszerübb az élet.

Vagy a haverokkal ennyi.

2015. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha annyira nem akarnál a sráccal lenni, akkor leszarnád anyádat..had puffogjon.

ragaszkodsz a barátodhoz, erről anyád sem tehet. csak te.

te vereted magad, akkor ne panaszkodj..itt hiába mondunk akármit is..

anyáddal nem vagy köteles beszélgetni, meg nem vagy köteles veretni magad.

de ha hülye vagy, ez csak a te hibád..

2015. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tessék! A nőknek ez kell, a rossz...ha benne maradsz magadnak köszönheted.
2015. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok?
2015. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!