Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a barátom szülei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a barátom szülei, depressziós lett, rászokott a cigarettára, túl sok alkoholt fogyaszt és egyre rosszabb társaságba keveredik és néha indokolatlanul agresszív. Félek hogy mégnagyobb kárt tesz magában, hogyan segíthetnék neki visszarázkódni?

Figyelt kérdés
a barátom 17 éves

2015. ápr. 4. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakember kell ide...
2015. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sehogy. Nekem is ilyen idős korában csúszott le egy csomó barátom, akiket nem lehetett megmenteni, mert nem is AKARTÁK, hogy segítsenek rajtuk. Szerintem ha úgy érzed, nem tudsz rajta segíteni, menekülj, mert különben ránt magával.
2015. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hagyhatom a szarban csak azért mert nehéz időket él meg.

Nagyon rendes ember, a légynek sem ártana, csak saját magának.

Ezért nem nézhetem tétlenül hogy ilyen dolhokat művel az egészsége és a jó léte kárára.

köszönöm az eddigi tapasztalatokat, tanácsokat, jöhetnek még!

2015. ápr. 4. 21:52
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha segíteni akarsz neki, akkor az lenne a legjobb ha minél több időt töltenél vele, a lényeg az, hogy a rossz társaságból kimaradjon, amiért sokat tudsz te is tenni, és a legkönnyebb az lenne, ha sokat beszélnél vele, egy társ bármikor jól jöhet :) 23F
2015. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom javasolni, amit z előttem szóló. Legyél vele többet, hívd el sportolni avgy meccsre, koncertre. Egyébként nekem is volt ilyen időszakom. Kitomboltam magam, majd rájöttem, hogy mennyi időt, pénzt és energiát fecséreltem el a nagy semmire és az álbarátokra. Talán az is közrejátszott, hogy egyszer totál részegen beállítottaam a legjobb barátomhoz hajnalban, aki a nagyiját gyászolta. Én meg nekiálltam ott lábatlankodni nála. Akkor csúnyán leoltott mekkora önző barom avgyok és hogy nem csak rólam szól az élet és hogy neki is szüksége lenne rám, de nem voltam mivel mással voltam elfoglalva. Az hidegvízként ért. Bár nálatok msot az a helyzet ahogy kivettem szavaidból, hogy nem is kér semmilyen segítségből...

Ezt sajna tényleg ő fogja eldönteni magában, hogy ahgyja-e magát lenyomorítani avgy sem. Legyél a támasza. Mást nem tehetsz.

2015. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

A kérdés kiírása óta sok minden változott jó irányban. Örülnék ha nem esne vissza.

2015. ápr. 8. 20:21
 7/7 emoka julcsi válasza:

most hogy ilyen komoly témáról van szó muszáj volt egy kis állatoskekes mellett elgondolkodnom mielőtt válaszolok. nekem egy ismerösöm nem rég keveredett ilyen rosz társaságba és onnan most már két éve nem bír kikecmeregni.


Ugy hogy MINDENKÉPP tarsd távol attol a társaságtól. de ne taszítson el magától mert lehet hogy te tudsz rajta segíteni, de sajnos tényleg van olyan akin senki sem tud segíteni.

2015. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!