Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-18 év körüli fiúk/lányok,...

JohniDaren kérdése:

16-18 év körüli fiúk/lányok, titeket mennyire zavar ha ismerkedésnél kiderül a másik félről, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés

És mondjuk milyen mértékű dohányzás az amit még elviseltek? Ha nektek ez nem tetszene, képesek lennétek csak ezért nem találkozni többet a másikkal?

(Nemet és kort is írjatok, légyszi!)



2014. okt. 19. 19:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Évenként 1x-2x. Ez az, amit még úgy ahogy elviselek. Nem akarok magam mellé senkit, aki bűzlik a dohánytól. Meg persze meg is van a véleményem az olyan emberekről, ami nem éppen jó.

Azt nem mondom, hogy nem találkoznék vele, legfeljebb csak mint partner, kiesne a "listáról". Esetleg barát kategória, de megkérném, hogy előttem ne cigizzen.

16/l

2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, mert karos, meg en sem dohanyzok.

Beszelgeni beszelgetnek veled, de nem jonnek vele ossze. Nalam nagyon illuzio rombolo.

S semennyit mertekut nem turok.

15/f

Igaz 16-tol szolt a kerdes. :D

2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Amíg a ciginél előrébb vagyok, és nem kell nekem is beszállnom a szipuzásba, addig nem zavarna.
2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy olyan lányt választanék párnak aki dohányzik. Csókolóztam már dohányossal, hát nem egy felemelő élmény. Engem valahogy nagyon zavar, ha valakinek bűzlik tőle a haja/ruhája/bőre.
2014. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Engem nem zavarna:Dvolt mar olyan baratom aki dohanyzott es nem hagytam ott ezert..egyebkent en is szoktam neha..szoval ez nem kizaro ok:D 16/L
2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Engem nem érdekel, aki ennyi miatt nem jönne össze a nagy Ő-vel, az meg is érdemli xD
2014. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
ja 17/F voltam
2014. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, havi vagy évi néhány alkalmat elviselnék.

De inkább úgy, hogy én ne legyek ott közben.

Volt ilyen ismerősöm, és keserű volt a csókja. Meg persze büdös egy kicsit. Nem valami kellemes élmény.

2014. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
En is cigizek o is, asszem hetente ket csomagot szivok o ennel azert tobet de kisegitjuk egymast;) sosem zavart hogy a pasim cigizik meg akkor sem mikor en nem szivtam 17/L
2014. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Engem legkevésbé sem zavarna, ha nem napi 1-2 dobozról van szó.

Pár szál csak a feeling kedvéért :D

16F

(viszont, csak okosodtam, hogy ez ennyi embert zavar, köszi a kérdést! majd legközelebb elnyomom a cigit ha odamegyek egy kiszemelthez :D (nem mintha masszív dohányos lennék) )

16F

2014. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!