Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 közeli lányok! Szívesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 közeli lányok! Szívesen alakítanátok ki párkapcsolatot 25 feletti férfiakkal?

Figyelt kérdés
Hogy álltok ehhez a kérdéshez?

2016. jan. 25. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nos, én megtettem anno, és nem működött sajnos. A barátom folyton dolgozott én meg még suliba jártam, kín volt összehozni a találkákat. Egészen más körökben mozogtunk. Viszont egy 25 körüli pasi sok esetben már a kapcsolathoz is máshogy áll, mint egy tini, komolyabban veszi, ami persze pozitívum.

Mérlegelni kell, nem vakon nekimenni a dolognak :)

2016. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a komolyan veszi csak mert idosebb elegge nagy fszsag. Szemelytol fugg ki mennyire komoly.
2016. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Vagy ekkora korkülömbség nél lehet a pasi csak szeretőnek akar ;)
2016. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazan... Szerintem nem lennek eleg erett egy idosebb ferfihoz, bar ez teljesen emberfuggo.
2016. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kialakítottam ezelőtt 7évvel. Most jön a közös bébink. Szóval én jól állok ehhez a kérdéshez.:D
2016. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!