Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén! Ti alakítanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Ti alakítanátok ki párkapcsolatot Szemler Renátával?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 15. 19:31
1 2 3
 1/21 Inkog Nito ***** válasza:
Nem.Sajnálom,de nem annyira hogy összejönnék vele.
2012. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szép lány, és ha megfog a belsője is akkor simán...:)
2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves lánynak tűnik. De nem sok férfi van aki feláldozná a normális életét, hogy egy sérült lányt ápoljon :( Neki nem arra lenne szüksége, hogy valaki sajnálatból összejöjjön vele. Egy erős és szép lány, egy igazi férfira lenne szüksége :)
2012. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem akarok szívtelennek tűnni, de ez a lány nem fogja megélni a 40-et, ha reális akarok lenni akkor a 30-at sem. Addig meg ülhet a kerekesszékében tovább...


Erre elég kevés férfi vágyik.

2012. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Senki Alfonz ***** válasza:
Nem tudom . Mi alapján kéne eldöntenem ? Amit láttam róla/belöle a klipben nem befolyásol se pozizivan se negativan.
2012. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Valaki alakítana ki párkapcsolatot a kérdezővel?De őszintén...
2012. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ma láttam a tvben.

Lehet hogy szivtelen vagyok, de én nem járnék egy haldókloval.



De ha egészséges lenne, akkor se járnék vele.

Ez a riport alapján nekem az jött le hogy ilyen disco p*csa volt, aki a kopasz audis barátjával akart külföldre menni.

2012. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Rainbow77 válasza:
100%

Sziasztok,


Nagyon szomorúnak tartom, hogy ilyen topik egyáltalán elindul, nem kímélve azt a személyt, akiről szól ez az egész baromság! Vajon hogy érzi magát az a leányzó, akit haldokló jelzővel illetnek, meg nem éri meg a 40 évet...?!Belegondoltok ebbe??Vagy csak dől mindenkiből a baromság?!

Ezt a lányt bíztatni kéne, TISZTELNI!!!, mindazért amin keresztülment, mert le a kalappal előtte, hogy ilyen tisztességgel helytáll és állja a sarat!

Az emberi hülyeség határtalan....és az emberek egyre érzéketlenebbek...a másik dolog: a szerelem nem ismer határokat és biztos vagyok benne, hogy Reni is megtalálja az ő Hercegét, aki teljes szívvel fogja imádni és támogatni amennyiben szüksége lesz rá! Szép, csinos,okos, kitartó, sokat összetehetnék két kezüket egy ilyen nőért!

2012. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
legalabb valami ertelmes kerdest tettetek volna fel.-.- igen ...:D renata nagyon szep lany :D es kedvere valogathatna a pasikat ahogy csak akarja ... de oo nem olyan ... es attol meg hogy anputalni kellett a labat attol ugyan olyan ember... na jo nem .. de oo eros lany es gyonyoruszep..:D aranyos :D es sok pasii szivesen lenne vele ... szoval ennyit arrol a szemtelenrol aki felrakta-.- FELTEKENY-.-:))
2012. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Szép lány, de a riportjai alapján nekem se az jött le hogy példa értékű életet élt volna a balesete előtt.

Disco bulikkal gyüjtött magának adományt stb...

Egészségesnek született. Ezt szar kimondani de magának köszönheti...

2012. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!