Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve együtt vagyunk, én nagyon szeretem és azt hiszem ő is, de sajnos mostanában azt kezdtem tapasztalni, hogy rendkívül távolságtartó kezd lenni velem... Pedig ha jól tudom egy kapcsolat alapja a bizalom és az hogy támaszkodhattok egymásra, megoszthatjátok egymással gondjaitokat... Tény és való, hogy most kifejezetten sok gondja akad.. Közeleg az érettségi, még elég bizonytalan a továbbtanulással kapcsolatban... Én viszont pontosan tudom hogy hol szeretnék majd tovább tanulni, és az érettségire Pesten fogok felkészülni.. Ennek ugyebár csak annyi a hátránya, hogy így nem fogunk tudni hétvégén találkozni, csak a suliban. Ezzel kicsit kiborítottam, és úgy gondolja így nem fog működni a kapcsolat. De én mindenképpen tartom magam ahhoz amit elterveztem, és nem tudok már változtatni sem, még ha akarnék sem.. Szerintetek ha ő úgy gondolja nem tudnánk megoldani, akkor ezzel arra célzott hogy legyen vége a kapcsolatnak? Hogy oldhatnánk ezt meg? Vajon szeret még? :( Teljesen tanácstalan vagyok...

2016. jan. 25. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

biztosan szeret csak be van most pukkadva.

érettségi miatt pedig ne aggódjatok ha eljutottál addig tuti hogy meg lesz a tanárok is átlöknek. ha látják az akarást nem szívóznak egyébként pedig miért nem készültök együtt? ő is.boldog (annak a részének pedig örülnöd kellene, hogy többet akar veled találkozni) te pedig felkészülsz. Csináljatok játékot a közös tanulásból pl. ha felmond egy tételt hibátlanul főzz neki valami.finomat vagy.jtalmazzátok egymást máshogyan.

2016. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez remek ötlet, csak az a baj, hogy nem akarja hogy segítsek, mert mivel én egy évvel fiatalabb vagyok így először is nem igazán tudnék segíteni neki a tanulásban, másodszor pedig, ugy gondolja ez lealacsonyító... Hogy en többet tudjak mint o... :/ privibe írhatok?
2016. jan. 25. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan
2016. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!