Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Felhívjam vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van hogy összejöttem egy lánnyal, nagyon jól elvoltunk mindig volt beszédtéma és nagyon szerelmesek voltunk és vagyunk de két héttel ezelőtt olyat irt hogy nem akar komolyabb kapcsolatot most és időre van szűksége.. Nagyon hiányzik és arra gondoltam hogy elhívom mert en ezt már nem bírom nagyon szeretem..Szerintetek felhívjam vagy mi legyen?
2016. jan. 28. 15:30
 1/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem sokat nem vesztesz vele ha felhívod megkérdezed nincs-e kedve beülni valahova vagy esetleg egyet sétálni?! Ha nemet mond legalabb le tudod magadba zárni ezt a dolgot ha pedig igent akkor még van remény! Próbáld meg:) veszitenivalód nincsen!

Sok sikert!:)

2016. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan amit az elozo mondott:)

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!