Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha nem is találkozunk?

Figyelt kérdés
Nincs értelme a kapcsolatunknak, mert nagyon messze vagyunk, és konkrétan az egész kapcsolatunk az interneten zajlik és én ezt nagyon nem bírom már. Nem is beszélve arról, hogy emiatt én már nem is tudok rá a páromként gondolni, mert így nem érzek semmit. 3 hónapja vagyunk együtt és csak 3-4x találkoztunk. Viszont mostmár nem megoldható,mert én az ország másik végén tanulok meg ő is. Dobjam facebookon? és mit írjak neki, hogy ne bántsam meg? mert nekem már nem fog menni ez a kapcsolat...

2016. jan. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén,hogy túl messze lakik,és hogy szeretnél tovább lépni.Ha csak neten beszéltetek nem hinném,hogy az ő részéről is akármi mély lenne. Esetleg tedd hozzá,hogy nem vele van bajod,hogy jófej meg egyebek csak neked olyan partner kell akivel heti szinten tudsz találkozni.
2016. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" mit írjak neki, hogy ne bántsam meg?"


- Mondjuk ne írj bunkóságot, trágárságot, legyél őszinte, ne akarj feltétlenül összeveszni vele. Mi olyan nehéz ezen?

2016. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én és köszönöm a hamar válaszokat, csak én olyan vagyok, hogy nem bírok nemet mondani semmire és még bátorságom sincs vele szakítani, mert tudom, hogy szeretett... De nekem ez így nem racionális.
2016. jan. 30. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagyon fájni fog neki, ha ezt így, normálisan leírod - vagy inkább telefonon elmondod.

Hiszen ez így nem is igazi párkapcsolat.

2016. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!