Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ennyire számít, hogy kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít, hogy kezdeményezzen a lány?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy fiút. (ha érdekel hogyan, akkor azt privátban)

Találkozgattunk, nagyon jól éreztük magunkat egymással, ősszel pedig összejöttünk. Ő volt az első barátom, az első fiú, akinek tetszettem stb. Egyszóval mindenben ő volt az első. Minden simán ment közöttünk. Csak nem találkoztunk max heti kétszer. Ez érezhetően kevés volt, mert imádtunk együtt lenni. Megoldásokat találtam, beáldoztam dolgokat, felhagytam volna sok mindent azért, hogy vele lehessek. Egyik alkalommal nagy mosolyogva előálltam az ötleteimmel.... A válasz negatív hozzáállás és szakítás volt a részéről... A miértje Elvileg az, hogy: "így alakult".

Este még rákérdeztem telefonon (mert akkor ott személyesen nem ment), hogy na akkor most fejtse ki, hogy hol rontottam el. És azt mondta, hogy az volt a baj, hogy kevésszer kezdeményeztem én a csókot stb. Másfél hónapig voltunk együtt. Azelőtt rám egy fiú se nézett. És semmiféle tapasztalatom semmilyen ilyen téren nem volt. Ezért nem mertem. Ha ő bármit tett, viszonoztam, örömmel fogadtam meg jól esett, hisz' szeretem. Csak pár hét kellett volna nekem, hogy bátrabb legyek. Vagy az, hogy elmondja mi baja van és akkor ha tudom, hogy ezt ő Ennyire szeretné (mármint, hogy kezdeményezzek többször), akkor természetesen megtettem volna.

Ez Ennyire fontos?

Vagy kampec az egész, mert (gőzöm sincs miért) el sem mondta nekem? Tudnom kellett volna? Honnan?

Vagy egyszerűen nem voltam az esete? Ha ez így van, miért jött össze velem? Miért játszotta el, hogy szeret?


Annyira bánt, hogy pont az volt az egyik dolog, amit elsők között megkedveltem benne, hogy nagyon normális és nem bunkó, kedves, tiszteli az embereket, meg egyszóval tök olyan, mint én... Ja és őszinte! Erre meg nem mondta el a problémáit, helyette szakított.


Szerintetek?


17\l és 21/f


2016. febr. 2. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez volt az oka.

Ha akar, akkor csókoljon meg. Ha ezt te örömmel viszonozod, az épp elég pozitív visszajelzés.

Főleg a kapcsolat elején, főleg így, hogy te nála fiatalabb, tapasztalatlanabb lány vagy.

Nyilván ha már hosszabb ideje együtt vagytok, akkor te is jobban mertél volna már kezdeményezni.

Meg ahogy értem, azért másban meg te kezdeményeztél, programok kitalálásában. Tehát mindenképpen érezhette, hogy te is akarod.

Ez szerintem csak kifogás volt. Nem passzoltatok össze. Talán ő sem tudta pontosan az okát, de valamit kellett mondania, főleg, hogy ennyire kérdezgetted.

2016. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát értem.

Köszönöm!

2016. febr. 2. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
1# nek igaza van! Nem ez volt az oka!
2016. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam sokat számít!

Egy kapcsolat KÉT emberről szól. A csókhoz nem kell túl nagy bátorság....

Ezzel mindössze annyit szeretnék elmondani, hogy ha a lány nem érezteti velem a csókjával, az ölelésével vagy akármivel, hogy szeret, nekem az hiányzik. Gazdag az érzelmi világom és igénylem, hogy valaki kimutassa az érzéseit hasonlóképpen hozzám.

Mindkét fél egyformán kezdeményezzen!

2016. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit tennék hozzá:

"Vagy az, hogy elmondja mi baja van és akkor ha tudom, hogy ezt ő Ennyire szeretné (mármint, hogy kezdeményezzek többször), akkor természetesen megtettem volna. "

NEM! Ne kelljen már megkérni a másik felet, hogy többször csókolja már meg, stb. Az nagyon rossz, ha kérni kell!

Nem azért kell csinálni, mert a másik kéri, hanem mert te is szeretnéd!


Ezek építő kritikák voltak. Nem tűnsz olyan lánynak, akivel bármi probléma lenne, mindössze légy bátrabb! Az érzelmeid kifejezését mindenki szeretni fogja, aki kapcsolatba lép vele, hisz neked is jól esett fordítva, gondolom.

2016. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki kapcsolatba lép veled* bocsi.
2016. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, értem én.

Hát jól esett, és tulajdonképpen igazad lehet... Így gondolkozhatott ő is...

2016. febr. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!