Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek 15 évvel fiatala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek 15 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha vannak itt tanárok, az ő véleményük érdekelne főképp, hogy érettségi után, összejönnének-e 15 évvel fiatalabb lánnyal, ha mindketten szinglik, plusz vannak hasonló érdeklődési köreik is.

De más véleményét is szívesen fogadom. :)



2016. febr. 2. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Hú b'zdmeg....



Jóféle. :{)

2016. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fuj eggy 1-2évesel? Soha
2016. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lehetetlen, de nekem nem tűnik túl valószínűnek, hogy tartósan működjön egy ilyen kapcsolat.

több, mint 15 év korkülönbséggel egy 18 éves lánnyal nem túl valószínű, hogy a legtöbb érett felnőtt férfinak van közös témája, érdeklődési köre, életcélja. pláne ha a férfi tanárként a munkahelyén egy csomó ilyen korú lány között van, valószínű, hogy otthon inkább érettebb társaságra vágyik. ráadásul a szakmai hírnevét is érintené, ha egy (volt) tanítvánnyal összejönne, amire aligha van szüksége.

2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: na igen, a korosztályom nem a mérhetetlen nagy intelligenciájáról híres (hogy csak egy tulajdonságot említsek), de én koromat meghazudtoló tulajdonságokkal rendelkezem (talán művészlélekből fakadóan is). Egy hosszabb beszélgetés után mindenki azt mondja, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Komoly terveim, céljaim vannak, könyveket írok, nem a bulizásnak élek és nem halmozom a partnereimet sem. Ezek a tulajdonságok szintén nem tartoznak az átlagos 15-19 éves leányok tulajdonságaik közé.

Én mindig is az idősebb generációval jöttem ki jól. Saját korosztályomat gyerekesnek tartom, a legtöbb barátom jóval idősebb nálam. Evvel párhuzamba állítható az is, hogy egy 19-20 éves férfiú mellett el sem tudnám képzelni magamat. Ahogy tapasztaltam, a korosztályombeli fiúk tartanak is tőlem.

2016. febr. 2. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem jöhetek össze egy magzattal.
2016. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, de van egy medve barátom, aki szerti az ilyesmit.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33vagyok lazabbra siman 13tol
2016. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen összejönnék veled! ha gondolod írj :)
2016. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dugni biztosan, még ha tanár is lennék is :D :P

De így is megdugnék egy éves csajt ;)

30/F

2016. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!