Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolárkaa kérdése:

Ez most megcsalásnak számít? Most mit tegyék mondjam el neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vesztem a barátommal és a legjobb barátomhoz mentem át (fiú) és valahogy egymásba gabajodtunk. És megtörtént az is. Szörnyenérzem magam.:(

2016. febr. 4. 08:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mond meg palidnak hogy ott barátság extrákkal van xD
2016. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalaom, de megcsaltad. De miert nem figyeltetek? azert a legjobb baratod is meggondolhatta volna hogy annak akinek fiuja van, nem nyul hozza. De te is gondolkodhattal volna. De sajna nem lehet ez ellen semmot sem tenni. Probald elmondani a fiudnak. Hatha megbocsajt. De ha nem kondod el es mastol tudja meg, akkor is baj lesz belole. szoval. te dontetesed. en nem szolhatok bele, csak felvazoltam az allaspontokat.
2016. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass a többiekre. Ez nem számit megcsalásnak. Összevesztetek. Nem? Azota semmi közötök egymáshoz!!! Csak gyorsan találtál potlást. Miért kellene erre mondjuk egy évet várni?
2016. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű: megcsaltad!

Legjobb barátoddal viszont összeilletek, te veszekedés után az ő ágyában keresel vigasztalást, ő pedig kihasználja, hogy neked van (volt) fiúd, így felelősség nélkül művelheti más szántóját.

2016. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
azt írja összevesztek nem azt hogy szakítottak. megcsalás! szégyelld magad
2016. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 >_< ***** válasza:
100%

Van olyan lány ismerősöm aki 4 év alatt sokszor csalta a pasiját és el is mondta a srácnak. A fiú megbocsájtott de továbbra is egy se**fej a csajjal és elhanyagolja szóval a csaj éppen készül újra megcsalni őt. Szerintem az ő példájukat nézve, egy ilyen után nem érdemes folytatni, mert nincs meg az a hűség köztetek ami egy kapcsolatba illene. Ha szeretnéd akkor nem feküdnél le mással, vagy igen? Az nekem furcsa.


A legjobb barátod nem lehetne talán a következő pasid? Fiú lány barátság általában akkor létezik ha az egyik foglalt, vagy nem tetszenek egymásnak. De ha megtörtént akkor ott mindkettőtök részéről lehet vonzalom.

2016. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Stark2000 ***** válasza:
Igen, annak számít. És nope, ilyen nincs, hogy véletlenül. Akartad.. ehhez 2 ember kell, ha az egyik nem akarja, nem fog menni, de ezek szerint nem álltál ellen. Ne vedd sértésnek, de én az ilyen embereket szoktam a földig lehordani, undorító egy dolog. Ha valaki hűséges a párjához, nem fog elcsábulni, te viszont elcsábultál. Mond el neki, az ő érdekében. Ne húzzátok ezt a kapcsolatot, mert ez így felesleges... és ahogyan én észrevettem, aki egyszer megcsalt valakit, az előbb utóbb újra beleeshet ebbe a hibába. /Saját vélemény/
2016. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, nem veszitek észre?
2016. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
looool:DDD megb..zatja magát a nagy baráttal aztán megkérdezi megcsalás-e:DDDd ennyi hülye qrvát mint ami mostani időkben van, istenem:DD
2016. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
azt miért kellett odaírni, hogy fiú? te is az vagy? ilyenkor nehezebb a kérdés, mert a homoszexualitásról tilos nyíltan beszélni, és aki nem gondol egyből arra, az meg hülye, szóval, nőt, vagy férfit csaltál meg? mert vannak bizonyos tolerálhatóbb szakok
2016. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!