Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szűz a lány vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűz a lány vagy nem? Igazat mondhat, vagy minden lány ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek, elég jó barátok vagyunk. Azt mondja, hogy még szűz, de tudom, hogy volt egy barátja, akivel 5 hónapig járt. (volt rajta kívül még egy barátja, de vele 100% hogy nem feküdt le) Ahhoz képest, hogy elvileg szűz, nagyon durván perverz, minden nap szexszel kapcsolatos poénjai vannak, de egész nap, meg félreérthető megjegyzéseket tesz mindenre. A fiú osztálytársaival is ilyeneket csinál. Szép lány egyébként. Ti ez alapján elhinnétek, hogy szűz? Vagy minden szűz csaj ilyen?

17/F


2016. febr. 4. 17:40
 1/10 anonim válasza:
44%
Tuti,hogy nem szűz!Nekem vannak lány ismerőseim (17) akik még szüzek és nem is beszélnek ilyenekről.Viszont akikről tudom,hogy szüzek,na ők pedig sokszor "perverzkednek"
2016. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Érdekes a felvetésed. Én magamból indulok ki és addig amíg meg nem történt a dolog eszembe nem jutott róla beszélni. Utána persze felnyílt a csipám nekem is. :) 21/L
2016. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Vagy szimplán ki van éhezve ;) Nekem ellenkezőleg, azok a lány ismerőseim, akik visszafogottnak tűnnek perverzkednek a legtöbbet - csak maguk között.
2016. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet meg szuz, ha magambol indulok ki. Nekem is vannak ilyen poenjaim, stb....
2016. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy lehet az attol meg..en is az vagyok es beszelek rola meg hulyeskedek meg piszkos a fantaziam..szoval ha o azt mondja hogy az akkor az ilyenrol miert is hazudna amugy? Meg a lanyok ha mar hazudnak akkor azt hazudjak hogy nem azok mikozben azok..
2016. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most szerintem simán lehet hogy szűz, mert én is rohadtul piszkos aggyal lettem megáldva poénok szintjén, de ettől még a tettek mezején félősebb vagyok mint egy gyík. Az hogy mennyi ideig volt kapcsolata szintén nem bizonyít alapból semmit, nem mindenki fekszik le x hónap után. Erre példa szintén én vagyok, több mint egy év eltelt kapcsolatban és nem történt meg. És ismerek még ilyet. Amúgy miért ilyen fontos? 18l
2016. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:)Természetesen nem zavarna az sem, ha nem lenne az, csak nem tudom eldönteni, hogy szűz lehet-e, ezért érdekelt mások véleménye is. A barátaim közül is néhány szerint biztosan az, néhány szerint meg biztosan nem. De ahogy mondtam, tényleg nem olyan lényeges, csak érdekel.:)
2016. febr. 4. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátnőm aki szintén 17, tuti szűz, sose csókolózott még... és egész nap a szexről beszél. meg szexszel kapcsolatos dolgokról.

tudod, aki beszél róla nem csinálja, aki nem beszél az csinálja.

olyan mint az american beautyban :D a csaj egész nap arról beszélt hogy melyik pasinak mekkora hímtagja van és melyik hogy d*@#a meg és a végén kiderült hogy szűz amikor tényleg oda került a sor. csak játszotta a ribizlit mert az menő. bár nem értem miért :D

szerintem ha valaki tényleg csinálja vagy ha nem is szexel és szűz, de orálisan vagy kézzel csinálta már/ csinálták neki, nem köti mindenki orrára...

2016. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Hat latnom kene az adott lányt szemebe kene neznemmeg beszelnem vele es tudnam de igy csak talalgatni tudok szerintem nem az
2016. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen kérdezd meg tőle. ha közelebb kerültök majd egymáshoz.

nekem is volt egy srác akivel kicsit közel kerültünk egymáshoz, ő megkérdezte hogy szűz vagyok e. én meg őszintén válaszoltam neki :D nincs ebben semmi ha megkérdezed :)

2016. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!