Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek. Mit kéne tennem? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mit kéne tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na az van, hogy van egy barátom kivel együtt vagyunk és van egy barátnőm (mellesleg egyik legjobb) akiről megtudtam, hogy el akarja tőlem venni a barátomat. Majd felhívtam és megkérdeztem, hogy na mi van közte és a barátom között.....majd mondtam neki, hogy hagyjon békén és lecsaptam a telefont. Utána írt, hogy most mi bajom van én leírtam neki mindent. Ezt persze letagadta. De nem ezzel van a gond. Ebből a szempontból hiszek neki. Jól összevesztünk. Aztán küldött egy képet amin az állt, hogy kérdezi barátom, hogy küld e neki barátnőm képet, erre mondja barátnőm, hogy nem mert barátnője van. Majd barátom írta, hogy van, de nem sokáig.

Ezen nagyon kiakadtam ezért rákérdeztem barátomtól, hogy akkor mi van.....ha szakítani akar, jobb lett volna ha előbb nekem mondja. Erre ő azt mondta, hogy nem akar, csak dühből írta, mert buliban volt.

Nekem ez nagyon nem tetszik....ha még van valami infóra szükségetek szóljatok és írok még. Köszönöm :( . Vagy szerintetek ez normális és csak én vagyok ennyire féltékeny?


2016. febr. 6. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd ott a csávót
2016. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakits vele hazudott neked es csak azert mondta azt mert az egoja nem birna elviselninha a lany szakit vele es nem pedig o szakit a lannyal szoval szakits vele
2016. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális a dolog. A srác megcsal téged. Valószínűleg nem akar otthagyni, de ez sem biztos. Hiszen kényelmes mellőled félrekefélgetni.

A barátnőddel a helyzet kétesélyes, lehet, hogy tényleg nyomult a srácra. Mérlegeld, hogy ki mondta és mennyire megbízható a forrásod.

2016. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fő kérdésedből meg tudom állapítani a választ. Ne félj, mert a félelem olyan dolgokra késztet, hogy elgondolkodj rajtuk, amiket nem akarsz megtenni. Lépj ki a félelemből.:)
2016. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!