Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valentin napra mit vegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra mit vegyek neki? valami jó ötletet?

Figyelt kérdés
Valami oldalt keresek ahol tudok neki valamit csináltatni, pár nap alatt kész van, és kipostázzák vagy házhozszállítják. Persze nem borzasztó drágán mert 18 évesek vagyunk, nincs még saját keresetünk. Úgyhogy tudtok olyan oldalt ahol tudok neki valamit csináltatni?(fiúnak) :)

2016. febr. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kupon világon néz korbe mert ott el tudtok menni egy romantikus éjszaká(kra) akár prágába vagy valamit néz ott 14/F
2016. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Allycica222 válasza:
azt írta hogy ne legyen drága xd szerintem, prága nem épp a legolcsóbb dolog :DD
2016. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát postán kb 2honap mire kier szoval max 48h futáral, ees csinaltas neki eggy bicskát v kardot ienek😂 en enek orulnek v eggy gitárnak, esetleg premium fiuk online játekba vagy v mi extreme tura😮
2016. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Onlinepolo.hu ^^ innen rendeltem Queen és King közös pólót :3 5000 körül volt és rendeltem még egy közös képes kulcs tartót is :) és persze sütök neki sütit :D

20/L

2016. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!