Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valami jó ötletet sulis...

Valami jó ötletet sulis Valentin napra?

Figyelt kérdés
Olyat amit könnyen meglehet csinálni. És a tanárok is belegyeznének... PLS gyorsan kéne segítség.

2015. jan. 21. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy gondoltad, osztaly- vagy iskolaszinten, én leirom, nalunk mit tervezünk a diakonkormanyzattal:

Kis, (sziv alakú) cetlik lesznek, amelyeket minden diák, aki akar, felragaszthat magára. Akin van cetli, azt meg lehet ölelni, par kedves szo, stb. Akin nincs azt értelemszerűen nem.

Legutobb oriasi sikere volt, mindenki nagyon imádta(alt. iskola felső tagozatán).

Osztalyszintut sajnos nem tudok, ne haragudj, ha olyanra gondoltal.:)

2015. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Iskola szintűre gondoltam. Nagyon jó ötlet
2015. jan. 23. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk karácsonykor volt ilyen, hogy lehetett venni jelképes összegért szaloncukrot egy kis cetlivel és üzenetet írni valakinek akár névtelenül és voltak osztályonként dobozok és bele lehetett dobni. Tök jó volt :D
2015. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!