Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti milyen ajándékot adtok...

Ti milyen ajándékot adtok párotoknak Valentin napon? (fiúnak) Én már kifogytam az ötletekből. Valaki egy két ötletet? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Adjál neki ultrahang-képet, hamár mindenáron meg akarod lepni!

Mivel nem amerikai, és nem is Bálint, sőt még a születésnapja is később lesz, így semmit nem adok a páromnak.

2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én semmit se nem.
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
mi még annyit sem mondunk hogy boldog valentín napot.
2013. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Semmit sem. Minek? Ilyen ünnep Magyarországon nincs.


U.i.: minek vagy vele együtt, ha annyira nem ismered, hogy tudd, mire vágyik?

2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
4. válaszoló: Ez hülyeség! Nem ismeretség kérdése,hogy valentin napra mit veszel neki. Én sem tudtam soha senkinek,hogy mi lenne a megfelelő ajándék és csak nagy filózások után találtam ki valamit.
2013. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
szex maraton.
2013. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

" Ez hülyeség! Nem ismeretség kérdése,hogy valentin napra mit veszel neki. Én sem tudtam soha senkinek,hogy mi lenne a megfelelő ajándék és csak nagy filózások után találtam ki valamit."


A francokat nem. Ha ismersz valakit, akkor tudod, hogy mi az, amire vágyik, vagy ha nincs is szüksége valamire, ismered az ízlését, tudod, hogy minek örülne. Ha nem...nos, akkor nem igazán ismered az illetőt!

2013. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
30%
Mi elmegyünk vacsizni, mindenünk meg van amit szeretnénk.
2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!