Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tudna működni ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudna működni ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki őrülten tetszik,nagyon vonzodok hozzá és ez kölcsönös is,viszont a varosunktol 110 km-re jár egyetemre. Úgy kb 2 hetente szokott hazajarni. Szerintetek működhetne ez a kapcsolat,úgy,hogy egy hónapban kb 4-szer találkozunk? Vagy nem is érdemes belevágni? Én tényleg úgy érzem,hogy ő lenne számomra az igazi,de rossz lehet távkapcsolatban élni. Volt már távkapcsolatotok? Hogy bírtátok? Milyen volt.

2016. febr. 14. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet.

Ha ő az igazi, akkor megerősíti a kapcsolatotokat,

ha meg nem, akkor neg rámutat erre.

2016. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már, én Esztergomban vagyok koleszos és egyébként Budapesten élek, a barátnőm Győr mellett lakott. Együtt voltunk majdnem 2 évet, és ugyan néha idegesítő volt a távolság, működött a dolog, szerintem még meg is erősítette. Én havi 4 napra tudtam otthon lenni, egyben, néha haza tudtam kérni magam egy hétvégére, így havonta 1-2 alkalommal láthattuk egymást, 2-3 napot összesen.


18f

2016. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt már, ~130 km, működött.

Vágjatok bele, egy próbát megér ;)

2016. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Köztünk kb 200 km van és majdnem 2 éve vagyunk együtt. Ebből 10 hónapot külföldön töltöttem, akkor egyáltalán nem láttuk egymást és skypeolni is csak nagyon ritkán tudtunk az időeltolódás miatt. Nehéz volt, de ahhoz képest ezt, ami most van, szinte nem is érzem távkapcsolatnak :D Most majdnem minden hétvégét együtt töltünk (2 hétvége szokott a legtöbb lenni, ami ha úgy alakul kimarad.)


Nekünk semmi gondunk a távkapcsolattal, nagyon jól megvagyunk, veszekedni egyáltalán nem szoktunk, de ahhoz, hogy ez így tudjon működni, két türelmes, hűséges és lelkileg erős ember kell.

Bármikor előfordulhat, hogy a másik előtte lévő nap mondja le a találkozót, mert valami közbejött és az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, bírni kell.


A másik, ami szerintem a legfontosabb, az a bizalom. A féltékenykedés egy normál kapcsolatnak is könnyedén végetvethet, nemhogy egy távkapcsolatnak. Nekem például volt, hogy egy nem normális fiú ismerősöm facebookon megkereste a barátomat és olyanokat írt neki, hogy tudja-e, hogy mi (a fiú és én) együtt vagyunk, szeretjük egymást, már többször is nála aludtam stb... Erre szerintem nem sokan lennének képesek olyan jól reagálni, mint a barátom. Fel sem merült benne, hogy ez igaz lehet, és hiába tudta, hogy elég sokan bepróbálkoztak nálam amíg külföldön voltam, nem aggódott, hanem teljes mértékben megbízott bennem.


Bocsi, ez kicsit hosszúra nyúlt. A lényeg az, hogy nem kell megijedni a távolságtól, működhet a dolog.


Írj nyugodtan, ha kérdésed lenne még, válaszolni fogok :)

2016. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!