Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a barátnőmnek/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek/szüleinek hogy 1 hónap után együtt szeretnék aludni a vele/lányukkal?

Figyelt kérdés

18F

Ő 18L

Még nem vagyunk 1 hónaposak.

És mielőtt hogy azt írnátok hogy álszent köcsög vagyok mer biztos csak megdugni akarom...hát elmondom hogy nem.

1 hónap után nekem is furcsa lenne ha odaadná magát.

De én csak azért akarok vele aludni...hát ez az exemre vezethető vissza: (ez az exemmel 1x volt)

...ottalszok náluk,filmezunk,ismerkedek a családjával,elvagyunk mint egy pár,hülyéskedünk stb. és mikor mellette alszok el este, és azzal kelthetem őt reggel hogy addig csókolgatom ameddig fel nem ébred az felbecsülhetetlen. És mikor úgy kelek reggel hogy bekapcsolódok a családja mindennapjaiba az olyan jó érzéssel tölt el hogy nemtudom elmagyarázni. Szóval nem,nem amiatt akarok ilyen korán nála aludni hogy megdugjam.



2016. febr. 12. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
ha megengedik akkor rakd meg! légy férfi
2016. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, nézzük csak...TE szeretnél ott aludni. Szóval ebből az jön le, hogy nem hívott a lány, hanem oda akarsz kéredzkedni + "És mikor úgy kelek reggel hogy bekapcsolódok a családja mindennapjaiba az olyan jó érzéssel tölt el". Szerintem ez nagy pofátlanság :) Nem magyarázták el neked, hogy mit illik és mit nem? Majd ha a szülők kíváncsiak lesznek arra, hogy ki akarja meghágni a lányukat, akkor majd úgy is megakarnak ismerni téged, lesz időd majd "bekapcsolódni" a mindennapjukba. Szerinte inkább ne vessél rossz fényt magadra.
2016. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

1: mert ahhoz aztán férfi kell, hogy a pöcöröje felálljon.


Nekem például legalább 4 éves bepisilös kisóvodás korom óta akkor áll fel amikor csak akarom.


Kérdezö: és ha a szülei azt mondják, hogy vedd is feleségül? :D. Persze beállítasz azzal, hogy elvennéd a lányuk szüzességét, csak mert nem bírsz a véreddel? Vagy mennyire gondoltad komolyan ezt a kapcsolatot? :)

2016. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hova sietnél ennyire?

Nem bírsz egyedül aludni? Nekem már több, mint 1 éve sikerül, mert nem vagyok akaratszegény :)

2016. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ti ilyen idióták vagytok vagy csak csináljátok?! Világosan leirtam hogy nem megdugni akarom erre ti csak azt hozzátok fel. Gyk büszkeségei...

Továbbra is várom a normális válaszokat.

2016. febr. 12. 17:29
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 és #4 azért ment a zöld
2016. febr. 12. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én képes vagyok az értő olvasásra, így felfogtam, hogy nem dugni akarsz.

De mégis miért nem bírsz a saját ágyadban maradni? Nem kell mindent elsietni, lesz még időtök. Nem az életed múlik rajta....


Másrészt.

-Elmondod a szüleinek, úgyis kapásból arra fognak gondolni, hogy dugni akartok, és még alig vagytok együtt. Persze, hogy játszaná a lányom 18 évesen a felnőttet, mert jogilag már az........de attól még szülőként nem támogatnám ezt.

-Ha pedig külön kijelented (mondjuk ilyet nem szoktak), hogy nem akarod megdugni..egyrészt ez nagyon gázul hangzik, másrészt pedig pont úgy hangzik, mint aki épp ellenkezőjére készül.


Ez a válasz sem értelmes?

2016. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ez jó volt
2016. febr. 12. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

ember, ha minden fiú ilyen rendes és romantikus lenne :,) szerencsés a barátnőd!


szerintem először csak érdemes lenne felvetni a barátnődnél, hogy mondjuk mit szólna hozzá, aztán majd ő biztos közvetíti a szüleinek is, lehet hogy jobb ha ők beszélik meg ezt:)

2016. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom, hogy én, mint lányos apa, mit gondolnék.

1: Meg akarod dugni.

2: Nem akarod megdugni, de akkor meg mi a ménkűnek vagy vele?

2016. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!