Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem magamat tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lassan két és fél éve van egy barátnőm (hivatalosan fél éve van kimondva hogy járunk) ő az első rendes barátnőm és nagyon félek hogy elveszítem a hülyeségem miatt. A következő a problémám mióta ki lett mondva élesbe, hogy járunk azóta őszintén kicsit megijedtem és egy fura érzés van a gyomromban egyfajta idegesség talán vagy izgulás a szívem meg sokkal jobban ver egész nap és ez egyszerűen felemészt. Telt múlt az idő próbáltam túl tenni magam ezen az érzésen hiszen szeretem részben sikerült de pár napja ez az érzés fokozódott és nem tudom mi a baj velem szeretem de egyszerűen nem tudok vele lenni pedig őt szeretem (ez hülyén hangzik). Volt már a kapcsolatunkban 1 hónapos szünet most ismét szünetet kértem mert így nem tudom elengedni magam és 100% jól lenni, de tudom ha elveszítem akkor nagyon szomorú leszek. ( egy régebbi nem komoly pár napos kapcsolatnál is ez az érzés volt bennem :( ) Segítségeteket vagy tanácsot vagy valami tapasztalatot kérnék tőletek!

2016. febr. 12. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ennyire rá ezzel csak ártasz magadnak probálj meg el lazulni hidd el mindenre rendben lesz.Ha görcsölsz nagyobb az esélye,hogy hülyeséget csinálsz és elveszíted a barátnődet.Mindkettőtök érdekében lazulj el.!
2016. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lazulj! Csak túlreagálod a dolgokat!

Lehet hogy túl szerelmes vagy, de nem kell véresen komolyan venni a dolgokat ilyen fiatalon!

2016. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy hány évesek vagytok ?

Szerintem is fölösleges rágörcsölni, ne fog fel ilyen véresen komolyan, mert el fogod veszíteni ! Senki nem vár örökké s nem hiányzik az az érzés, hogy ne tudja mikor le parkolópályára téve legközelebb. Én nem bírnám sokáig tuti. Gondolj csak bele: nagyon szerelmes vagy és egyszer csak kihúzzák alólad a talajt azzal, hogy lehet vége a kapcsolatotoknak a szünet által. Neked nem fájna iszonyúan ? Szerintem igen és te ezt vele már másodszor teszed meg, ami elég kemény érzés. Kapd össze magad, ha meg nem megy hagyd a fenébe, ne szenvedjen a te hülyeséged miatt.

19L

2016. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 évesek. Amúgy nem tudom, hogy tudnék "megnyugodni".
2016. febr. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!