Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya és a tesóm miért féltéken...

Anya és a tesóm miért féltékenyek/irigyek vagy nem is tudom, mert barátom van?

Figyelt kérdés

tesóm mindig beszólogat pl. (nevem) de p.öcs vagy fogy.atékos nyomor.ék és egyéb szép szavak, 15 éves.

anyámnak se tetszik folyton kérdezősködik, jó értem én, hogy érdekli, mindig elmondom azt a részt, ami rám tartozik, de a többi ne érdekelje már, nekem is van magánéletem. (a barátom 21, én 18 vagyok távkapcsolatban vagyunk)

mindig viccelődnek rajtam, gúnyolódnak, lökdösnek.

újonnan nagyanyám is csatlakozott hozzájuk.

ma pl a két oldalamra álltak (anya az egyikre, mama a másikra) és elkezdtek lökdösni meg ütögetni

-mondtam anyának, hogy ne írjon be diákmunkára, erre csak azért is, pedig mondtam neki, hogy a barátommal szeretnék lenni, így is keveset tudunk együtt lenni és legalább a nyáron több idő jut rá és nyáron pihenni szeretnék.

és nem kell azzal jönni, hogy márpedig irány dolgozni, mert tudom mi az a munka és meg kell dolgozni mindenért, de nem vagyok az a fajta gyerek, aki elveri a pénzt mindenre, szóval ilyen megjegyzéseket nem kérek.

-elég rosszul esik az, hogy a saját testvérem úgy bánik velem, mint a kutyával, és a barátnőivel jobban elvan, mint velem.

visszaszóltam már neki, de akkor hasonló szépeket kaptam, mint korábban és anyám is az ő pártját fogta.

-én nagyon szeretem ezt a csonka családomat, de az ilyen viselkedéssel megutáltatják magukat velem.

vélemények, tanácsok?



2015. júl. 24. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szólj vissza nekik, de keményen.


Mondd a testvérednek: " Olyan hülye vagy, hogy még a TopJoy-os kupak is fogyatékosnak tart. " Vagy valami ilyesmi.


Anyádnak is szólj vissza nyugodtan, mondd hogy kopjon le rólad.

2015. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukád és nagyid szerintem azért csinálták mert végre van barátod, pár év és nagymama lesz ő is :)
2015. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
a tanácsom az, h basszus ne hagyd. Szólj vissza, tedd szóvá. De gondolom, ezt már mondták mások is.
2015. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!