Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezt tűrjem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt tűrjem vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom "legjobb barátja" egy gyökér. Összevesztem vele még régebben nagyon csúnyán elhordott mindennek.Megkértem a barátom h hagyja őt ne béküljenek ki.Egy ideig ez okés volt de utána jöttek a veszekedések köztünk.Hogy neki ez nem jó hogy mondom kivel legyen jóba meg már olyan rég óta barátok.. Viszont a barátnőjét jelen esetben engem lehordott mindennek..Ezek után h képes haverkodni vele? Csak így elfelejteni a történteket mintha nem is lett volna ez az egész vagy mi? Engem nagyon zavar a srác és nem akarom hogy kibéküljenek.Ő viszont nem akar választani mivel mindketten fontosak vagyunk és csak úgy lenne teljes az ő boldogsága..pff. Szerintem ez vicces hogy ennyire nincs tekintettel a történtekre más aki szereti a barátnőjét egy barátot feláldozna a kapcsolatért. A fiú csak telefogja beszélni a fejét hogy talál jobbat meg hogy hagyjon el stb.Volt rá példa. Nagyon szépen kérlek titeket írjatok valami okosat. Én már ott vagyok hogy dobom a barátom annak ellenére hogy szeretem mert úgy érzem hogy ő engem nem eléggé.Ha szeretne beáldozná.Mit tegyek?

2016. febr. 15. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne türd már... de hallgass a szivedre
2016. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó barátság fontosabb mint egy párkapcsolat, vagy elfogadod vagy dobod.
2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy légy okosabb, és engedj. Neked nem kötelező azt a barátot szeretni, akár találkozni se vele, lehetsz róla rossz véleménnyel is, de a barátodat ne csesztesd, hogy kivel találkozik. Mi lesz a következő? Összekaptok valamin az édesanyjával, vagy az édesapjával, testvérével, és akkor tőlük is el fogod tiltani? Ne légy már ennyire önző! Ne telepedj már rá ennyire az életére! Egyszer megunja majd, és kihajít a fenébe, de meg is fogod érdemelni, ha így viselkedsz.
2016. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat legyenek azok bármilyenek :D Az a helyzet h könnyű azt mondani/írni h hagyjam figyelmen kívül meg ő barátja ne szóljak bele. Viszont ha egyszer elhordják mindennek az embert és a barátja efelett szemen huny az nem tud jól esni. A lelkemnek rossz az a tudat hogy ők jól elvannak annak ellenére ami volt. Hiába mondja hogy szeret mert ha úgy lenne én lennék az első :) (remélem így jobban átjön)
2016. febr. 15. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod szeret úgysem lehet ,,lebeszélni" rólad, ha meg mégis, akkor nem is volt kár érte. De sztem ne kényszerítsd választásra ,mert nagy az esélye, hogy nem téged választ, mert a párkapcsolatoknak vége szakadhat, a barátság meg állandó (mondom ezt úgy, hogy lány vagyok). Egyszerűen kérd meg, hogy ne kelljen találkoznod a haverjával, sőt neked ne is nagyon említse.
2016. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy ember megválogathatja a barátait, a barátnőit, és ez fordítva is igaz, szóval nehogy neked legyen viszlát xD
2016. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!