Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van olyan kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan kapcsolat (lány részéről) AKi nagyon szerelmes de nem bujós? Ilyen van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én például abszolút ilyen vagyok, és nem hinném, hogy ezzel egyedül lennék.:D
2016. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Unpredictable ***** válasza:

hát, érdekes kérdés.

mit takar a nem bújós? hogy mutatja ki, akkor a szeretetét?


mert az elég fontos lenne, hogy éreztesse velem a szeretetét.

De kinek mi a bujos

2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokkal többet bújok mint ő..Ő erre azt válaszolta ugyanúgy szeret csak nem bújós..létezik ilyen?hogy valaki nagyon szerelmes mégse bújik annyira?
2016. febr. 17. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? Attól, hogy valaki nem úgy fejezi ki az érzelmeit mint te, még érezheti ugyanazt.
2016. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van olyan aki ugyanolyan szerelmes állitása szerint és mégse bújuk annyira mert nem bújós??hogy lehet akkor kifezeni ha nem bújással?a szerelem nem erről szól?Magamból kindulva ölelem puszilgatom mert nagyon szerelmes vagyok..ő is mert azt mondta csak nem bujós..én ezt nem értem
2016. febr. 17. 20:42
 6/11 Unpredictable ***** válasza:

valahol meg tudlak erteni kerdezo, de a szitukat nem vagom, hogy milyen esetekben fordul elo.


viszont lehet, hogy meg gatlasos es azert nem mer oszinten viszonozni mindent.

2016. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt mégis alig mutatja..arra hivatkozik nem bujós..de van ilyen?
2016. febr. 18. 00:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen van! Lehet hogy csak nem meri valamiért kimutatni hogy szeret! Ennek több oka is lehet, de csak ő tudhatja hogy miért nem meri kimutatni hogy szeret, lehet hogy fél valamitől...
2016. febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze h van. Nem mindenki tudja ugyanugy kimutatni a szeretetet.... En kicsit fiusabb lany vagyok, szoval en se vagyok az a "bujos tipus"....

18/L

2016. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aki nem bújik annyira meg nem csókol puszilgat az nem is annyira szerelmes nem?ez nem evidens?pedig összeköltözni is akar stb nem értem basszus
2016. febr. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!