Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon a negatív érzelmek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon a negatív érzelmek ellen vagyok ha én nem sértődök meg de a barátnőm igen és én vissza tudom magam fogni lehetséges hogy abban a percben megoldom hogy ne legyen megsértődve?

Figyelt kérdés

TEHÁT PL... ha mondok valamit JÓ szándékból a barátőmnek amit véletlen félre ért én elmagyarázom neki de miután ő olyan leszarja és még mindig hibás leszek hogy ilyet mondtam és tényleg én vagyok a g"ci NAH akkor jön az hogyha vissza fogom magam és nem húzom magam tovább és szeretném hogy a kapcsolatunkban tényleg vidámság legyen még abban a másodpercben is... lehetséges valamit tenni amivel ilyenkor egy lányt egy jó indulatból elkövetett megbántással meglehett szakítani a rossz kedvét és ne legyek egy g"ci számára és abban a pillanatban ha mondjuk megcsikizem vagy össze vissza kezdem el puszilgatni? mert ugye akkor kisebb az esély arra hogy elvállunk ha minnél kevesebb a veszekedés... és nekem odáig nem létezik veszekedés még én se járultam hozzá és meg is szeretném ezt tartani de akkor abban a pillanatban szeretném látni hogy nem az van a fejében hogy most én voltam a gond hanem hogy lássa hogy feltudom vidítani és eggyüt tudunk lenni boldogan... csak bármi ami ilyenkor felvidíthat egy lányt mert örökre eggyüt szeretnék vele maradni és élőben még soha nem veszekedtünk csak facebookon nagyon sokszor és félek ha majd eggyüt leszünk örökre akkor töbet fogunk veszekedni és elvállnuk... de én tőle nem válhatok el mert ő a leggyönyörűbb nekem nincsen szebb de tényleg nézem direkt az utcán a lányokat hogy van e szebb de nekem tényleg nincsen egyse... és még tudnék beszélni mit gondolok de a lényeg hogy bármi ami felvídit egy lányt abban a pillanatban akaratán kívül vagy belül.

köszi a válaszokat :) (jelenleg ő 15 de tippeket nagyobb korra is adhattok mert szeretnék vele örökkre eggyüt maradni nem sokáig)



2016. febr. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam azon ritka esetek egyike, amikor tettek helyett csak és kizárólag szavakkal lehet megfogni. Egy bocsánatkérést, és pár szép szót itt semmi nem helyettesíthet nekem, sőt, egy csikizés csak még jobban idegesít, a puszik pedig akkor sem veszik el a sértődöttségemet, ha amúgy jól esik. Nálam fontos a kommunikáció, ha az megvan, akkor utána jöhet az ölelés, a puszi, a csók, stb. :) 18/L amúgy, ha ez számít, szóval a barátnődben még bőven több sértődöttség lehet ilyen korban, neked kell kipuhatolóznod, hogy mi az, ami hat nála, és egyáltalán az, hogy mivel szabad viccelned, és mivel nem, mert sokszor nem úgy fog kijönni a dolog, ahogy te azt elképzelted.
2016. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kimutatod, hogy mennyire szeretes és gyönyörű?
2016. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legelejeig olvastam.

Nem meg mindig hibas leszel hisz sose voltal.

Meg mindig retard allapotba lesz. Mond neki, valtozzon meg vagy vege. Kesz. Keress normalis embert aggyal es logikaval.

2016. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogyha majd egyszer együtt lesztek örökre? Mutasd meg neki a kérdést.. valószínüleg fogalma sincs róla, hogy így érzel.A legnagyobb erénye a szépsége??
2016. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már sokszor megbeszéltük hogy örökre minden féle szempontból nem hiszem hogy sokat érne a kérdés. de nem csak gyönyörű nekem hanem egy ételeket szeretünk egy filmeket és stb egyek vagyunk egy csomó mindenben. még egy anya jegy is ott van neki ahol nekem.
2016. febr. 19. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavkapcsolat? Akkor hagyd az egeszet
2016. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!