Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebben az esetben megbocsátható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megbocsátható a félresmárolás? Csak "megkímélt" azzal hogy nem mondta el?

Figyelt kérdés

17F

Ő 17L

1 csók volt egy haverjával aki hirtelen kapta le őt.

Ivott már szóval a reakcióideje is lassabb elvileg. 1x iszogattam vele otthon és őt kb leitattam mer én nem voltam hajlandó inni ő meg azzal próbált engem rávenni hogy ivott és hozta oda nekem hogy "naaa te is igyál ne csak én"

És aztán mikor felvittem őt az ágyra akkor elkezdtem vele smárolni meg pettingelni meztelenül de arra kért hogy ne menjek már ennél tovább mer annyi pia van benne hogy ellenkezni se tudna(ekkor futott át az agyamon az hogy mivan ha most nem én lennék vele és valaki rávetné magát😱)

De a barátnői közül pedig ő szokott lenni mindig a legjózanabb,mikor egy buli közepén beszéltem vele akkoris fél órán keresztül jól elvoltunk és én meg nem mondtam volna róla hogy ivott,mert nem szokott amúgy sokat elmondása szerint is.

De visszatérve a megcsalásra. Igazából ezt egyik legjobb barátnőjétől tudtam meg. És ő azt mondta hogy ezt csak azért nem mondta el nekem a barátnőm mert nem akarta hogy veszekedjünk emiatt és félt hogy szakítanék vele mert szeret engem.

De volt már korábban is ilyen titka amit nem mondott el mert nem akarta hogy bizalmatlan legyek vele,pl nem mondta hogy előttem smárolt már 2-3x buliban,de ezt azért nem akarta elmondani mert félt hogy ha elmondja akkor nem fogok benne megbízni ha buliba megy.

Én sajnos olyan vagyok hogy ha egy ilyen infó belemegy a fejembe akárhonnan,akárkitől akkor onnantól kezdve eltudom képzelni az adott szituációban a megcsalást. Lehet csak magamtól akart megóvni ezekkel a "titkaival" hogy nem mondta el.



2016. febr. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Legrosszabb rémálmom, bármilyen kontaktus más fiúkkal. :D Nem tudom, én már ezt se tudnám megbocsátani, mondjuk én nagyon féltékeny típus vagyok.
2016. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hááát én nem tudnám egyhamar megbocsájtani.

exemmel mikor együtt voltunk alapból úgy jöttünk össze hogy én tudtam hogy mással és kavart közbe. aztán szétmentünk, ahogy megint összejöttünk, én másnap egy buliba smároltam mással. viszont én nem mondtam el neki sose... normális esetben elmondtam volna, de így hogy ő csalt engem nem :D

meg tudom h ha én elmondtam volna ezt neki állt volna feljebb annak ellenére is hogy ő csalt engem, és a másikat is csalta velem.

2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia:)

Szerintem a dolog akkor megbocsátható, hogyha a barátnőd tényleg nem akarta az egészet csak lekapták kihasználva a helyzetet hogy ittas állapotban volt és nem igen tudott ellenkezni. És én megértem,hogy nem mondta el, ami lehet ugye annak a jele ,hogy félt attól, hogy te félreértenéd a dolgot és beleképzelnéd a megcsalást. Mert ha elmondaná és magyarázkodni kezdene csak ronthatna a dolgon.

A kérdés mennyire bízol benne.

Viszont szerintem mindenképpen kéne erről beszélned a barátnőddel, hogy ezt hallottad és szeretnéd tudni valójában mi és hogy történt és miért nem mondta el. De ne támadó hangvételben mert lehet az mindent elrontana.

18L

2016. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!