Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek most hogy vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most hogy vissza szerezzem? 19 /F

Figyelt kérdés
Barátnőmel össze vesztünk lassan 2 hete butaságokon hogy szerinte 2 üveg sört nem ihatok meg haverokkal stb. Aztán most ott tart az egész hogy mindent hozzám vág és be akar mindent fejezni nem akar esélyt adni az az igazság hogy nagyon féltékeny ha beszélgettem valakivel akkor nem birta szakítani akart és hát igen ilyeneket vág a fejem hez hogy most akkor adott 2 esélyt többet nem ad persze jogos lenne ha ő nem beszélt volna fiúkkal meg most is egy fiúval beszélget, és félek el akarja tölem venni már több mint másfél éve vele vagyok és el akar dobni azért mert irtam egy régi ismerősömnek azt hogy szia de vissza se irt másfél hét alatt. A másik kicsi gond hogy enyhe távkapcsoltaba vagyunk eggyütt olyan 70 kmre vagyunk egymástól én most nagyon féltékeny vagyokrá és nagyon hiányzik mit csináljak most ugy érzek elvesztem telljesen. Ő a mindenem

2016. febr. 19. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele hofy megbántad és hogy nem így akartad h vége legyen. Beszéljetek amit éreztek egymás iránt. Mond neki hogy nem akarod elveszteni. Szerintem küzdj érte. Igaz neki se kéne túl reagálni a dolgokat. Mert a 2 sör az semmi szerintem. De beszélj vele minden féle képpen

15/L

2016. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos szukseged van erre a problemara?
2016. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy kapcsolat nem mukodhet ugy, hogy feltekenyseg van a parok kozt.szerintem nagyon proceduras a csaj, hagyd a fenebe.
2016. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nagyon szeretem én soha nem tennék le róla hiába mondok le sok mindenröl miatta nem jo neki mostanába de persze olyanokrol mondok le amirol más fiú biztos nem mondana le egy lány miatt pl hogy miatta nem megyek Tuning showra se a hosztessz lányok miatt ijenek és nekem ez igy is tetszik igy is jol érzem magam csak vele szeretnék lenni
2016. febr. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!