Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát? Mivel győzzem meg, hogy adjon egy utolsó esélyt? Számít az idő? Lenyugszik egy idő után és rájön, hogy egy részeg éjszaka miatt nem érdemes mindent eldobni?

Figyelt kérdés
Ha valaki kétszer csalódott már bennem, de a masodik hibanal reszeg voltam, es nem voltam eszemnel, de ugyanugy barmit megtennek a sracert, csak o fel hogy ujra csinalok valami hulyeseget, de en megvaltozok emiatt, akkor egy ido utan ujra fel lehet epiteni a kapcsolatot nem?Foleg ha elete szerelme vagyok a sracnak. Segitsetek hogy visszaszerezzem a bizalmat, es ne azt akarja hogy felejtsuk el egymast mert annak semmi ertelme. Tanultam a hibaimbol es tobbet nem fordul elo barmire megeskuszom.
2015. nov. 18. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami ócska férfi duma akart lenni? mert nagyon kevés inkább keress mást aki ezt eltűri ,undoritó ember vagy
2015. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na váááárjál.


1) Hagyd szegény srácot békén. Jobbat érdemel nálad.


2) A részegség NEM mentő körülmény, hanem SÚLYOSBÍTJA A TETTED! Minek iszol, ha tudod, hogy gátlástalan leszel? Ráadásul nincs olyan, hogy részegen ne tudnád, hogy mit csinálsz... szóval szándékosan tetted, és ha elég tökös lennél, józanul is megtetted volna és szakítasz vele, ha mást akarsz.


3) Dehogy tanultál... aki kétszer megteszi, akárhányszor megteszi. Kutyából nem lesz szalonna.

2015. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak ennyit mondok: Az alkohol nem kifogás.
2015. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megérdemled és remélem, lesz annyi esze a srácnak, hogy szóba sem áll veled többé.

- részegség nem mentség, sőt!

- és hidd el, újra és újra meg fogod tenni


Nem, kislány, ez jó lecke lesz, hogy megtanuld, mit illik és mit nem egy kapcsolatban. A megcsalás, hazudozás nem pálya!

2015. nov. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!