Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal szólítsam le?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe szerelmes vagyok és tegnap mentünk a barátnőmmel a strandon és a haverjával szórakozott és az mondta hogy szerelmes belém mármint a srác és aztán bámultuk egymást elég sokáig és kicsit elpirult.aztán mikor összefutottunk akk olyan cuki hülye vigyorral mosolygott.de nem először láttam mert mindig látom ha meek valahova és mindig szemezünk.csak azt nem tudom hogy ha pl:látom utcán jön szembe velem hogy szólítsam le???mit mondjak???lécci segítsetek
2009. aug. 21. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szemeztetek és nem akar odamenni az azt jelenti, hogy bejössz neki csak beszari. Menj oda hozzá te magad!
2009. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már nagyon minimálisan ismeritek egymást, ezért utcán sima:

"Szia! Merrefele mész? ------ Nem bánod ha elkísérlek?/Én beugrok xy-be, aztán én is arra fogok menni, amerre te, nem megyünk együtt?"


Mivel szerelmes beléd, nagyon egyszerű lesz szerintem. :)

És akkor énekelheti:"you spin me right round baby, right round!"


Sárky

2009. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindkettőtöknek!!!:D
2009. aug. 21. 17:37
 4/11 anonim válasza:
93%
"Mizu?" :)
2009. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"helloszija szingli vagyok" xD

neem,csak poén:)

ha szembe jön veled akkor kb igy hogy: "Szijja,merre mész?":) -> "hmm az jó hely:P:D"

2009. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ha télleg beléd van zúgva akkor teljesen mindegy mit mondasz neki... :)
2009. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha netán találkozol vele, adj neki levelet. Erre válaszolni fog, ha találkoztok újra. Ne szerelmes levelet írj, inkább tudasd vele, hogy meg szeretnéd ismerni. És várj. Ne add meg az elérhetőségedet, csak a neved. Ha akar valamelyik közösségi oldalon megkeres és talán szól, hogy mi a helyzet.

Ha nem jön össze, akkor próbálj vele fizikálisan találkozni vele és talán oda megy hozzád majd, mert neki válaszolnia kell.

2009. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy menj oda nyíltan és beszélj vele. Hívd el és a helyzet kialakul majd magától. Ha hülye a hapsi, akkor ne foglalkozz vele. De most látom, lány vagy, Sztem várj hogy kezdeményezzen. Ne add neki a bőröd olcsón, mert a fiúk ezt akarják. Tapasztalat, én F vagyok és próbálkoztam hölgyekkel. Olyan érzésem volt mintha heget másztam volna meg. Csak nyugodtan.
2009. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat
2009. aug. 23. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nemtom..

Ha látod hogy megy az utcán,én rákiabálnék,hogy Szia XYZ!!

Aztán ha odamegy,akkor az már egy jó jel..Megkérdezed hogy mizujs..Hogy van..Egy kis poén: hogy állsz a fiúkkal/csajokkal.

Nem árt ha tudsz a csaj/pasi múltjából 1-2 dolgot,hogy mégis milyen ember..Milyen témák érdeklik stb..

Ha meg már ottvan úgyis magától jön a téma,mert pl mondja,hogy nincs semmi..Punnyadás..Arra?Erre se sokkal több..Fúúú hé..Tegnap voltam a strandon/piacon/boltba,olyan ronda embert láttam..Stbstb...:D:D

Picit hosszúra sikeredett de azthiszem a lényeget leírtam példákkal

2009. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!