Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek van/volt olyan barátja/b...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van/volt olyan barátja/barátnője aki az osztálytársa is volt?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Nem volt rossz hogy osztálytárs? Tudnátok mondani előnyeit hátrányait?

Előre is köszönöm!!



2016. febr. 24. 10:26
 1/7 anonim válasza:
irj privit
2016. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az előnye az hogy minden nap láthatjátok egymást, suliból együtt tudtok elmenni valahová.

Hátránya annyi van hogyha szakítotok, akkor nagyon gáz lesz egy osztályban lenni vele (főleg ha csúnyán váltatok el), alig fogtok beszélni. (mármint nálam ez volt, csak tapasztalatokról beszélek)

2016. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: írtam

Második: Igen ettől félek és az a baj hogy szintem az összes barátunk az osztályban közös és ha szakítunk utána egy társaságba leszünk és az lehet hogy kínos lesz:/

2016. febr. 24. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk:)

Nem szeretek közvetlen közelről lányt választani,mert ha megromlik a kapcsolat,vagy csúnyán összeveszünk nem lehet egymástól érdemben elszakadni,hisz akármennyire nem szeretnénk,muszáj egy teremben maradnunk majdhogynem egész nap.

Iskolát váltani meg biztos nem fogok azért mert összevesztem valakivel,és kellemetlen egy fedél alatt tartózkodni vele.

2016. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem de szerintem az jobb ha mondjuk mindketten kedvelik egymást és csak azért nincsenek együtt mert osztálytársak?:/
2016. febr. 24. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Van. Nem vertük nagydobra, így csak előnye van mert többet látjuk egymást. Az meg biztos hogyha szétmegyünk akkor se utálnánk egymást utána. Meg azt a 2,5 hónapot ami még van a suliból csak kibírjuk.
2016. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán én is megpróbálom:)
2016. febr. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!