Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, tudnátok őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok őszintén válaszolni erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan srácokat, akik külsőre nem nevezhetőek álom pasinak, mondjuk egy 10-es skálán 6, max 7-re pontoznátok őket, de a személyiségük, kisugárzásuk nagyon megnyerő és ettől vonzóbbak?


Tényleg sokat dob a kisugárzás egy srácon?


2016. febr. 24. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem elsőnek a szerelmembe a belsője fogott meg nem olyan hú de jó pasi a lányok körébe de nekem tökéletes.(: És számomra aranyos a kinézete is.
2016. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet :) és igen nagyon sokat
2016. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nincs ilyen, és a kisugárzás nem minden
2016. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. A mostani pasim😉 (pedig Elvileg csak 4-esnek számít kinézetileg)
2016. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
#3: Örülök, hogy minél kevesebben vannak ezen a véleményen...
2016. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem egy ilyen srácot, nagyon aranyos volt, humoros, értelmes, kicsit visszahúzódó és félénk, olyan titokzatos is, de pont ettől tetszett nekem annyira. Velem mindig kedves és udvarias volt, odafigyelt rám, és amikor köszöntem neki mindig zavarba jött. Azt hiszem ezért szerettem belé.. Pedig mindenki "rondának", pattanásosnak, és bénának tartotta, már az öltözködése miatt is, mert nem voltak valami jómódúak, ezért a tesója kinőtt, elnyűtt cuccait hordta.

Aztán ez a szerelem valamelyest elmúlt a részemről amikor teljesen megváltozott, nagy bánatomra.. Mintha hirtelen megnyerték volna a lottót, egyik-napról a másikra változott meg. Lett rengeteg márkás ruhája, új telefonja, óriás fehér cipője, melegítő nadrágja, menő fejhallgatója, minden ami manapság a páwák ruhatárában megtalálható. Igazából mindez még nem is zavart volna, ha neki így tetszik, öltözzön így, de olyan bunkó és flegma stílust vett fel, rögtön meg akart verni egy szerencsétlen gyereket, csak mert esetlen és ez idegesítette őt, primitív poénokkal kezdett nyomulni a "menő" lányoknál, engem meg el is felejtett szépen.. És ez egyáltalán nem jön be, sőt taszít. Csak reménykedem benne, hogy a lelke mélyén Ő sem gondolja ezt komolyan, és ugyanaz a srác maradt. Százszor jobban tetszett a kicsit rongyos pulcsijában és a kínai edzőcipőjeben, de kedvesen és aranyosan, mint most.

Szóval igenis számít a kisugárzás, a személyiség.

2016. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi párom pont ilyen. Ha pontozni kéne akkor 3-4 pontot kapna, de mégis odavagyok érte. pedig még jóképűnek sem mondható. Viszont hatalmas humora van, és okos..:)
2016. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátom nem álompasi kívülről, de a személyisége megfogott. És tudom hogy tényleg nagyon szeret és ennél több nem is kell:) Amúgy másfél éve vagyunk együtt. 18l
2016. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nemtől függetlenül hihetetlen sokat számít a kisugárzás!
2016. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ga kisugarzas a csajoknal a penztarca mert onnan kisugarzik hogy penzes e a gyerek vagy nem :D na jo lehet h nem en nem tudhatom nem volt bnom nincs es lehet h nem is lessz na johetnek az oltogatasok :P
2016. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!