Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válaszolnátok őszintén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok őszintén az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés

Adott egy kissé anyagias nő és jómódú párja. ( 25- 35 évesek)

A nő másfél év után megcsalja a férfit és otthagyja egy 2 BMW-s pasasért. Később - fél év után - ezt megbánja és visszakuncsorogja magát az előzőhöz. Folytatódik a dolog.

Ti mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról? Valódi érzelmeken alapul? Hogy fogadhat vissza valakit egy férfi egy ilyen megalázás után és van-e jövője így ennek?



2014. jan. 4. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Kötelet a nőnek!
2014. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eléggé tudom sajnálni azt a srácot hogy ilyen naiv, és hiszékeny :S
2014. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na erre szokták azt mondani, hogy a szerelem nem vak, hanem teljesen hülye! Én is már megtapasztaltam sajnos :(

A férfi részéről nagyon is valódi érzéseken alapul, a nő pedig egy anyagias r*banc

2014. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen nők miatt még én is szégyellem magam!

De sajnos az ilyeneket mindig annyira szeretik! Pedig van sok normális nő is de őket meg alig van aki megbecsüli!

2014. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a vicc az egészben, igen, hogy a férfi tényleg szereti, pedig annyira nem érdemli meg....bevallom, nekem a srác egyáltalán nem közömbös. De elfogadnám, hogy van párja és örülnék a boldogságának...de hogy pont Vele?! Az exével, aki azért hagyta el, mert csak 1 BMW-je van.... :(
2014. jan. 4. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hülye az a férfi, aki visszaenged egy ilyet. Tőlem kapott volna 1-2 nagy pofont aztán mehetett volna az utcára. 23/F
2014. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Je Veux ***** válasza:

Ő mondta, hogy azért hagyta el, mert csak egy autója van? Nem biztos, hogy a kocsik számának bármi köze van a dolghoz.


Ettől függetlenül nem értem az ilyet..mármint a nőt se, de a férfit méginkább, hogy képes visszafogadni valakit, aki fél éve elhagyta egy másik férfiért.

Szóval érthetetlen, de számomra ehhez az egészhez semmi köze a kocsiknak.

2014. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abban a fél évben, amíg nem volt képben a nő, én voltam a srác mellett és ő maga mesélte, hogy a kocsik meg egyéb értékek vonzották a lányt a másikhoz. Aztán úgy látszik, valamiért mégsem működött.
2014. jan. 4. 11:37
 9/10 anonim válasza:
Egy ilyen kapcsolatban a r*banc részéről a pénz felé irányulnak az érzelmek. Ez van... a srácnak tovább kéne lépnie, még akkor is ha tényleg szereti a r*bancot. Fogjátok már fel emberek, a szerelem nem csak egy érzés, hanem egy döntés is. Légy őszinte a fiúval, talán azért szereti a r*bancot, mert önbizalom hiányos, és nem hiszi el magáról, hogy létezik még bárki is aki őt szeretheti. Ha elmondod neki mit érzel ezzel a szituációval, és vele kapcsolatban, nem veszíthetsz semmit! puszi: tündérkeresztanyu :*
2014. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es :) : koszonom szepen a tanacsot, ezt mindenkeppen atgondolom!
2014. jan. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!