Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, tudnátok őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok őszintén válaszolni erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan srácokat, akik külsőre nem nevezhetőek álom pasinak, mondjuk egy 10-es skálán 6, max 7-re pontoznátok őket, de a személyiségük, kisugárzásuk nagyon megnyerő és ettől vonzóbbak?


Tényleg sokat dob a kisugárzás egy srácon?


2016. febr. 24. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó olvasni, hogy a lányok szerint mennyit nyom a latba a külsőhöz képest a kisugárzás és hogy mekkora jelentősége van egy előnytelen külső esetén is. Az viszont fura, hogy a saját barátjukat nem tartják vonzónak, sőt.....
2016. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: a vonzó és a jóképű két külön dolog. Engem nem a barátom feje, vagy izomzata vonz, hanem a viselkedése, apró mozdulatok, a mosolya, a szeme stb stb. Amúgy én nem mondom hogy undorítóan néz ki, de nekem is van szemem, a rózsaszín felhőn már túl vagyunk elég rég óta, szóval látom hogy nem a szőke herceg. Az meg a másik, hogy tudom mások mit mondanak róla és még senkitől se hallottam a jóképű, helyes, szexi szavakat:D Ettől még számomra aranyos és helyes a maga módján.
2016. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12: Még mindig örülök, hogy vannak ilyen lányok, mint pl. te. AKinek tényleg fontosabb a belső érték.

Csak arra akartam kilyukadni, hogy eléggé.....hhmmm..mondjuk,hogy fura érzés lenne, ha a barátnőm nem tartana jóképűnek.

2016. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13-as, az jobb érzés lenne ha a barátnőd nem szeretne?
2016. febr. 26. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!